Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigány kártya kivetés értelmez...

Cigány kártya kivetés értelmezésében jártas ember? Olyan aki tudja, hogy kell "összeolvasni", sokat számítana!

Figyelt kérdés

Az alábbi lapokat vetette ki nekem egy jósnő XY-al kapcsolatban. A kérdés, hogy viseltetik irántam. Mindig jót kapott tőlem, mégis elzárkózik,közben meg bújna. Szóval káosz. Most tudta meg, hogy esélyt adok valaki másnak,mert ő ellök. Kérem, aki össze tudja normálisan olvasni,az jelentkezzen.


Viszonyulás: szolgaság

Viszonyulás: társaság

Viszonyulás: szerencsétlenség

A kérdés lapja: házasság

Vizsgált személy: szerelmes férfi

A hatás lapja: veszteség

Tett: vetélytárs

Tett: oltalom

Tett: sok pénz


Beszólogatásra, szkepticizmusra nem vagyok kíváncsi. De ha tudsz okosat mondani, azért hálás leszek.



2017. ápr. 4. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Jòsoltattàl neten 56 lapos cigànykàrtyàval....


Nem tudom mièrt,de ùgy èrzi elnyomod valamely területen.Èrzelmei felszìnesek,menekülni akar de bosszùs ès fèltèkeny is ezèrt ő is fog keresni magànak valakit mèg ha nem is szerelemből.

2017. ápr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!:)
2017. ápr. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!