Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek teljesült ahogy...

Valakinek teljesült ahogy megjósolta a jósnő a jövőjét?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Akárki akármit mond, vannak olyan esetek, ahol ez bejön. Ismerősöm még huszas évei elején elment egy jósnőhöz, aki megmondta a leendő férje foglalkozását és azt is, hogy mikor már találkoznak egymással, addigra le lesz százalékolva a férj, mert baleset éri, majd később 3-as ikrek születnek mesterséges úton, mert az anyuka meddő. Na először ő is kiröhögte, akkor még nem próbálta a gyerek témát, aztán kiderült, hogy tényleg meddő. Évekkel később tényleg találkozott egy leszázalékolt jósnő által meghatározott szakmájú férfival, évekig próbálkoztak a gyerekkel, míg végül mesterségesen sikerült, lombikkal a megtermékenyítés és 3-as ikrek születtek.


Egy másik ismerősömnek volt már egy 10 év körüli lánya, egyedülálló, elvált anyuka volt, ő is elment viccből egy jósnőhöz, aki azt mondta neki, hogy valamelyik év szeptemberében születni fog egy fia, ő is kiröhögte, majd 4-5 évvel később valóban született egy fia, akivel eredetileg decemberre volt kiírva szülni, szóval még azt sem lehet mondani, hogy direkt szeptemberre időzítette a szülést, mert 3 hónappal előbb jött a fiú.

2023. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy melyik jósnál voltak?
2023. aug. 21. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk egy családbarátunk

(Nekem mondhatni anyám helyett anyám volt) “jósnő”

Elég sokszor láttam “munka”közben

És ismerősöm is fordult hozzá problémákkal..

Az asszony tényleg életében 1x beszélt a (legyen most)mónikával

És olyan pontos részleteket írt le a házukról dolgokrol hogy az hohetetlen..és a baj forrását is amiről a “mónikáéknak”halvány fogalmuk sem volt hogy az udvarukban ottvan az amit a jósnő elmondott és hogy az a probélma forrása és elmondta hogy ha el is viszik hogy hová dobják el hogy megszűnjön a probléma és ez úgy is volt minden és a gondok is megszűntek… most ha kerdeznéd hogy ki én elmondom szívesen de tudd én vajdasági vagyok magyar és az anyanyelvem is,de vajdasági létemre szerbül is tudok természetesen..és ez a jósnő egy Albán asszony akivel mi is csak szerbül beszélünk…

2023. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen. A jósnő megjósolta a jövőjét. Hogy pénzt kap a hiszékeny buta emberektől. És be is jött.
2023. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy ha hinni akarnék benne akkor igen.

Azok a tok általános dolgok amiket mondott szinte mind teljesült. 3 éven belül 😱

De csak az hisz benne aki nem ismeri a trükköt.

Szerelmes vagy egy lányba (romantikus típus vagyok es ja szinte mindig ábrándozó tekintetű)

Siker közeleg, gazdagság, anyagi javak (mindenki erre vágyik, Szoval ez a mezes madzag)

Nagy változás az életbe ( mindenki ha nem is de ki akarunk lépni abból a kényelmetlenségből) pl kilépés, saját ház, autó, családalapítás ezekből valamelyiket mindig fephozzak.

Mi nem volt

Kapcsolat

Lelki; anyagi stabilitás

Ja kihívás

A DE kategória, ellenség/rosszakaró lapul meg ismerőseid között.

Nagy próba tételekkel kell majd szembe nézned. Betegség Stb.

Ja es rontás van rajtad amit “ÉN” csak is “ÉN” le tudom rólad szedni! X összegért!


Ha ez random le tolom neked es eltalalom a vágyaidnak az egy harmadát akkor. Mond azt 3-5 év múlva hogy egy jóslatomat sem valósult meg! Fix megfog… mert tok általános es nyilvánvaló hogy lesz

2023. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Azt mondta nekek "engem megkinoztak, megoltek es feldaraboltak" erre en "jaj bocsanat, elfeljtettem levenni a disznobor kesztyumet"


🤣

2023. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy turbànos infia josolt tenyerembôl. Meg tudta mondani, hogy mikor szûletik a gyerekem hònap pontossàggal.
2023. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Cigánykártyából jósolt.
2023. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
6%

Nekem megjosoltak hogy egy jo ideig nem nyerek a lotton


Be is jott

2023. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hosszúhajú ***** válasza:
100%
nagymamámnak jósoltak úgy 70 évvel ezelőtt. odarohant hozzá az utcán egy cigány asszony a semmiből megnézte a tenyerét és azt mondta, magának két férje lesz és közel 100 évig fog élni. nagyi nevetett, mert épp nagypapával készültek házasodni ( 1. férj ) de eltelt úgy 40 év nagypapa meghalt később nagyi valóban újra férjhez ment. és a 100 év? 93 meglett belőle.
2023. aug. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!