Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt esetleg jós?

Van itt esetleg jós?

Figyelt kérdés

Üdv! Egy segítséget szeretnek kerni. Sajnos anyagi helyzetem nem engedi meg hogy elmenjek egy jóshoz, elég drága.

A kérésem az lenne hogy akad itt egy olyan jós aki soron kívül tudna rám szakítani időt úgy ha nem tudok fizetni?

Lehet hogy veszélyben vagyunk a gyerekeimmel. Ha esetleg fotóból el tudná valaki végezni. 🙏


2023. szept. 1. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Szia! Én tekintélyes jós vagyok Sopronban. Ingyen nem, de 1000ft-ért foglalkoznék veled már így online is. Kép alapján is pontosan jósolok
2023. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Csak októberben fogok kapni átutalást, addig barmi is történhet.. :(

Esetleg egy kivétel?

Becsületes ember vagyok!

2023. szept. 1. 22:32
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ingyen fotó nélkül is segítek.
2023. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3 ! Megköszönném.

De foto nélkül hogy látsz "belém"?

Nem kételkedem! ☺️

2023. szept. 1. 22:34
 5/17 A kérdező kommentje:
Hogy vehetjük fel a kapcsolatot?
2023. szept. 1. 22:40
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Mindenféle rosszindulat nélkül ez nem hirdetésnek minősül?


De pontosabban amúgy milyen jóslás iránt érdeklődsz tarot, vicca/wicca nem tom melyik? Asztro vagy elemzés jellegű? Amihez mondjuk kép helyett online egyeztetés is kellhet mármint videocset

(Kártyázni lehet kép nélkül is)

Kép inkább meditációs úthoz kell.

Az onlinehoz pedig több hattersztori hogy az abból alkotott lánc folyamatból kisakkozzanak egy alternatívát optimális lehetőségeket. Amiben lehet jó és lehet rossz kimenetel is. Egy jó 5-10 verzió amikhez a döntéseket neked kell meg hoznod és az idő bizonyítja csak hogy jól döntöttél e.

Nem vagyok jós néha tarotozok egy szimpla iránytűt. De csak magamnak és azt is inkább megerősítésnek. Egy helyzet több lehetőség egy lehetőségében hinni hogy mondjam… erősen naiv dolog!

2023. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Huu ez magas labda , az igazság hogy én nem ismerem ezeket a verziókat , igazából én a jövőre lennék kíváncsi, mit kell tennem ahhoz hogy jobb legyen. A gyerekeimet sem szeretném elveszíteni egy meggondolatlan lépés miatt, ugyanakkor nyakigszarban sem szeretnék maradni .

Nem tudok megfizetni egy jost, akivel face to face leülsz, és beszélgettek.

Ha esetleg tudsz nekem segíteni, annak nagyon örülnék!

Próbálom csendben lebonyolítani ezt, nem tudom hogy bemerem e vállalni a videochatet. Kockázatos. Hallhatják mások. -_-

2023. szept. 2. 00:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ha bajban vagy, ne josokat keress, hanem megoldast a problemakra.

Ha fizikailag vagy veszelyben, fogd a gyerekeidet es menekulj be a legkozelebbi rendorsegi epuletbe.

Ha ez nem mukodik, akkor hazudd azt, hogy meglatogatod XY nagynenit, aki toletek 100 km-re lakik es ulj fel a vonatra, es 100 km-vel arrebb menj a rendorsegre.

Ha a ferjed/csaladtagod fizikailag bant, megver, menj orvoshoz, kerj segitseget a rendeloben.

Ha anyagi problemaid vannak, akkor menj csaladsegitohoz.

Egyik problemat sem fogja megoldani egyetlen jos sem, a jovod kizarolag rajtad mulik.

En ingyen megjosolom neked, hogy ha nem kersz segitseget a gyamugytol/csaladsegitotol/rendorsegtol, akkor a sorsod nem fog soha megvaltozni, sot, esetleg meg rosszabbra fog fordulni.

NEKED kell tenned valamit a jobb eletert, a jobb jovoert.

2023. szept. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Én most megjósolom neked, hogy itt te nem találsz majd egyet se.
2023. szept. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
58%
Ne haragudj, én ugyan nem vagyok jós, de többet is ismerek. Egy jósnak nincs szüksége se fényképre, se semmire, mivel azért látnok/jós.
2023. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!