Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jósolsz mi lesz a sláger...

Mit jósolsz mi lesz a sláger összeesküvés az év végéig?

Figyelt kérdés

Most, hogy egy a rendőrt elütni akaró 3. gyerekével terhes 21 éves tolvaj néger nőt lőttek le.

Bill Gates felvetette, hogy fákat kellene kivágni a klímaváltozás ellen. De a londoni ULEZ (ultra low emission zone) szonda-kamerákat szétverik a blade runner aktivisták.

A Pirola és az Eris covid variánsok egyszerre támadnak.

Egyre több az ufo. Stb.



2023. szept. 5. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Transzaktivizmus és nemváltás lesz a top téma.
A kiskorúakhoz vonzódóak jogai lesz a top téma.
Az UFOk lesz a legnagyobb durranás.
A klímaharc a legfontosabb.
A COVID újra mindent vinni fog.
Ukrajna továbbra is a legfontosabb és az is marad.
Infláció- és a békeharccal továbbra teljes rezsicsökkentésig. Ez lesz.
BLM, bevándorlók, migránsok, vandalizmus, stb.
Minden egyszerre, mert az lesz a jó muri.
Valami más, ami kimaradt.
26 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
79%

Mivel az előrejelzések szerint 2024 az eddigi legmelegebb év is lehet akár, így gondolom globálisan a klíma-sztori meg lesz nyomva, hol normálisan ahog ykell, hol meg mindenféle konteóval.

Idehaza meg mi lenne? Ami volt eddig is: Gyurcsány. Amíg él az a jószág, addig nem is kell más a népnek.

2023. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
24%

2: előre tudják, hogy milyen idő lesz? 😆 Kicsit se gyanús. Azt tudod, hogy mult hónapban 70 erdőgyújtogatót fogtak el csak Görögországban? Vagy, hogy az időjárás jelentésben szereplő hőmérőket nagyon sokszor repterekre teszik? A legmagasabb hőmérsékletet 1914-ben mérték 57°C. Pár hete. 1600 a témával foglalkozó szakember és tudós tiltakozott a klímakamu ellen. Nagy-Brittania átlag hőmérséklete valójában fél fokot csökkent az utóbbi 40 évben. De a tv-be ezek nem jutnak el, csak a 25 fok felett tűzvörösre festett meteo térképek.

A 70-es években volt, hogy mind megfagyunk 10 év múlva.

A 80-as években, hogy mindent S

Szétmar 10 évvel később a savas eső.

A 90-es években, hogy az ózonlyuk beboritja a Földet 10 ev múlva.

2000-es években a globális felmelegedés, ami nagyon nem akart megtörténni, ezért átnevezett klímavaltozasra. Mindegyiket adókkal szorították vissza, persze. Így bármi lehet az és az ellentéte is. Mint a Covid: ami nem az, az long covid vagy egy új variáns.

0.4% a légköri CO2, évmilliók ota nem volt ilyen alacsony. 0.2% alatt megszűnik az élet ezen a bolygón. Az emberiség a kibocsájtás 3%-áért felelős. Ezt akár egy vulkánkitörés elsöpri mértékben. Adók meg politikusok majd megoldják ezt is. :))

2023. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
37%

"Pár hete. 1600 a témával foglalkozó szakember és tudós tiltakozott a klímakamu ellen."

. Forrás?

2023. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
23%
3: megkeresed, drága; nem vagyok a hírszolgálatod. Ha én megtaláltam, te is megtudod. Nem vagyok paranoiás, hogy mindent elmentsek, amit olvasok. És ne hivatkozz arra, hogy így nem bizonyítható. De igen, csak ne legyél lusta, keress, ha érdekel valami.
2023. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
90%
Nyomják a háborút ameddig lehet. Nem véletlen, hogy új covid mutáns született pár hete, amire már kotyvasztják a vakcinát. Folyamatban jönnek a dolgok 2030-ig. Akkor jön valami nagy durranás.
2023. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
73%
#4 Pedig igaza van a 3-asnak. Most a témától teljesen függetlenül, mert én annyira nem vagyok rápörögve erre a klíma izére, de egy forrást minimum illett volna linkelni. Azt te tudod, hogy te honnan szedted az infót, csak akkor hiteles, ha linkelsz is hozzá forrást. Máskülönben csak segget csinálsz a szádból.
2023. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
71%

#4: rögtön gondoltam.


Ja, nem vagy a hírszolgálat, de leírsz egy hírt. :D

Csak éppen a forráshoz már lusta vagy... mert nincs... mert nem történt meg... :D


Drága.

2023. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
69%

"1600 a témával foglalkozó szakember és tudós tiltakozott a klímakamu ellen."

Forrás: [link]

1. "klímakamu": Nincs klímakamu. A nyilatkozat is elismeri, hogy van klímaváltozás, csak szerintük lassabb, illetve csak részben emberi hatás

2. "a témával foglalkozó szakember és tudós": csak találomra:

- radiológus

- pénzügyi tanácsadó

- geológus

- közgazdász

- fizikus

- urológus

- filozófus


Ezek a klímaszakértők polgári foglalkozásai.


Ezek alapján mindenki el tudja dönteni, mennyire volt helyénvaló az eredeti állításod, és az azt követő kioktatásod.

2023. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
27%

8: Figyu, ha kioktatást érdekelsz, akkor menj valami személyiségfejlesztő tréningre, hátha attól megjön az önbecsülésed. Nem tudom, nem érdekel.

Te vagy a konteós, ha mindent elmentesz,amit olvasol, normális ember elolvassa, megjegyzi, amit fontosnak tartott és éli az életét. Ha neked nincs élete, de mástól is ezt az életstílust várnád el,akkor benned van a hiba. Más nem olyan nyomi módon él, mint te.

2023. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
86%
6: troll alert: még arra se veszed a fáradtságot, hogy a kérdésre válaszolj, rögtön csak provokálsz. Magadból indultál ki, mikor másokat tragar szavakkal becsmérelsz. Okadék.
2023. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!