Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megjelentek az ufók a földön,...

Megjelentek az ufók a földön, kormányok megerősítették?!

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wQSxY7TR6mI&ab_channel=Johnn..


Az amerikai kormány HIVATALOSAN (!!!!!!) megerősítette azt, hogy ufószerű ismeretlen járműveket észleltek. Fogalmuk sincs hogy mozognak ilyen gyorsan, és hogyan működnek, ez pedig aggasztja a nemzetvédelmet.


A linkelt videóban benne van, ahol HIVATALOSAN megerősített amerikai pilóták beszámolnak, hogy már régóta folyamatosan látták őket, de stigma volt akörül hogy beszámoljanak erről. Tehát nem akarták a publiknak elmondani már hosszú évek óta.


Az egyik idegen jármű viszont már beleütközött az egyik pilóta gépébe, és egy jelentést kellett írnia erről, ami miatt a Pentagon is képtelen volt már elszámolni ezzel.


A földön sok területen egyre több ilyen van, és több kormány is megerősítette ezeket. Konkrétumért a videót nézd meg egy újságírótól, akinek a legfontosabb, hogy tények és valós bizonyítékok legyenek mögötte, nagyon elismert, hiteles újságíró.


Na, mi lehet ez szerintetek? :)

Kíváncsi vagyok mindenki véleményére...


Egyébként, a vakcinákkal mi van? Mert én nem oltattam be magam és teljesen jól vagyok.


[link]


Ebben a vidiben egy srác, aki a pfizer cégnek dolgozik elmondja egy újságírónak (aki rejtettben volt), hogy mesterségesen csinálják a vírusokat, mutáltatják és jó sok pénzt keresnek a vakcinákból.


Végtelen bizonyíték mindenre, ahogy tudjuk már jó régóta ezeket...


Gondolom Andrew Tate felgyorsította kicsit a folyamatokat azzal, hogy folyamatosan darálta hogy mit művelnek a "titkos társaságok", és felkeltette a fiatal férfiak tudatosságát a rabszolga államról, és az agymosásról...


Na, szóval miért vannak ufók, és eddig miért volt ez egy őrült összeesküvés elmélet? A kormányok is az összeesküvések hívei lettek? A sok bizonyíték amiről mindig tudtunk, most már elismerjük hogy mégis van? A youtube videó alatt kommentben miért nyilatkozik annyira ember, hogy "igen, nagyapám is látta, én is láttam, mesélt erről, stb." ?


Ezelőtt az is összeesküvés elmélet volt, hogy a laborban készült a Covid, aztán megerősítették, hogy igen. Nem igazán adott ennek hangot senki sem ezelőtt.


Összeesküvések = Egyértelmű összeköthető jelek a valóságról, hogy mi zajlik a háttérben.



2023. febr. 16. 00:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy, vannak más elméletek is.

Pl. Kína, más nagyhatalmak járművei, amiket kifejlesztettek. Bár érdekes hogy már ott tartanak, hogy "fizikának ellentmondó kiszámíthatatlan mozgású" járművet csinálnak. Szóval a tudomány akkor régóta borzalmasan előrehaladott, csak az átlagemberek (rabszolgák) nem részesülnek semmiből sem, szándékosan?


https://www.youtube.com/watch?v=k3MNX1tvjaE&t=372s&ab_channe..


Tiktok Kínáé, és KÖZTUDOTT, hogy borzalmas megrontja a fiatalok agyát, Amerikát viszont nem zavarja, hogy egy pszichológiai támadást indított a saját népe ellen Kína.


Szóval az is nagy esélyű, hogy ezek a kormány járművei, amivel egy Ufós sztorit beadnak, hogy valami mást csináljanak a háttérben.

2023. febr. 16. 01:04
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem jelentek meg.

A délvidéki háború alatt is ufókról regéltek.

Most is mindenféle, a köznép számára ismeretlen eszközöket dobnak fel.

2023. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Darius- ***** válasza:
26%

Mesterségesen csinaljak a virusokat...- ezzel egyetértek, a Pfyzer kétes, nem ellenorzott vagyis kisérleti oltas , mellékhatasokat okozott sok emberen. hasznos volt a video, jo hogy kiraktad.


A Sputnyk-rol senki nem panaszkodott! Kivételek persze mindig vannak, de az semmis, mert lejaratas a szandék. Az adatok is azt mutatjak, hogy nem okozott semmi karost. Én nem oltottam be magam az igaz, de barmikor vallanam a Sputnyk-ot, ha kotelezové tennek az beoltast.


Kinaban nagyon sok mindent feltalaltak mar a kezdetektol fogva, amikor ott fejlett civilizacio volt, a nyugat nem volt sehol. Amerika szerintem tulreagalja azt, amit nem kéne, egy sima ballont.

2023. febr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem a resident evil 8, nincs semilyen kitalált vírus.
2023. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Amerika szerintem tulreagalja azt, amit nem kéne, egy sima ballont."

Itt nem ballonról van szó. Hanem teljesen más, hihetetlenül gyorsan mozgó járművekről, amit Kínában is megfigyeltek.


"Nem jelentek meg"


Az a jó ezekben már, hogy bármit mondanak az ateista materialista tömeggondolkodásúak, mindenhogy értelmetlenek az elméleteik.


Ha a köznépnek dobta fel az állam:

- Akkor megvezetik az embereket szándékosan hogy megfélemlítsenek? (összeeksüvés)

Ha konteó, akkor:

- Az amerikai állam konteós? Akik a világ élén állnak?

Ha nem konteó, és valódi:

- Igaza volt az eddigi konteósoknak?


:D

2023. febr. 16. 16:11
 6/6 scamdemic ***** válasza:
80%

A kamu ufo-invázió előkészítése zajlik.

[link]

2023. febr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!