Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnőm bejósolt egy dolgot,...

A jósnőm bejósolt egy dolgot, ami aztán pont úgy következett be, ahogy ő megjósolta!!! A szkeptikusok vajon mért nem képesek látni az igazságot?

Figyelt kérdés

A jósnő azt mondta, enyhe, de fájdalmas betegség várható a közeljövőben.

Erre mi lett? Begyulladt a fülem!!! Aztarohadt!!!


2023. szept. 26. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkit ér hetente egy enyhe, de fájdalmas dolog. Belerúg a szekrénybe, megszúrja az ujját, fájdogál a feje, odacsukja az ujját, megharapja a nyelvét, satöbbi. Ha jobban átgondolod, a jósnő nélkül is volt ilyen eseted egy pár az elmúlt évben. Nem kell misztifikálni, a jósnők általánosságokat mondanak, és néha betalálnak. Ha egy jósnő tudná a jövőt, nem pár ezresért vesztegetné az idejét, hanem eltalálná a lottót és kész.
2023. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 - A jósnő már többször megnyerte az ötöslottót, csak mindig szétajándékozta a pénzt, úgyhogy ez szilvásbukta!
2023. szept. 26. 13:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem azt mondta, hogy be fog gyulladni a füled?
2023. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csirke, csirke, ezt még gyakorolni kell. Nem tűnsz eléggé ostobának, hogy ezós legyél.
2023. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

" A jósnő már többször megnyerte az ötöslottót, csak mindig szétajándékozta a pénzt"

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Te vagy nagyon naiv és buta vagy, vagy egy gyenge troll😂😂😂😂😂

2023. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kaptál számlát a szolgáltatásról?
2023. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5 - Nem értesz a jósláshoz, látom.

Ha megtartotta volna a pénzt, az csak bajt hozott volna rá.

2023. szept. 26. 16:51
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezt én is megjósoltam volna.

Ez snasz, mentalista jellegű dolog.

De ki vagyok én hogy ítélkezzek?


Influenza szezon elején a hirtelen lehűlés miatt sokan megfaznak ami lehet kellemetlen is, szerintem a josod ilyesmire gondolt... de lehet vannak jelei annak hogy hajlamos vagy rá a párom ilyen. És előtte pár nappal vakarja a füle tetejét birizgalja, hogy zavarja a haja.

De csak egy tipp...

2023. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De most tényleg begyulladt a füled?
2023. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt is megjósolta, hogy baleset lesz a közelben! Erre mi történt? Baleset volt a közelben!!!
2023. szept. 27. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!