Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyában mit jelentenek...

Cigánykártyában mit jelentenek az alábbiak?

Figyelt kérdés

1.Egy régi kapcsolatomra raktam ki 3 lapot. Nem volt konkrét kérdésem úgy általánosan voltam kíváncsi, mit mond a kártya erről az egykori kapcsolatról, illetve persze kiváncsi voltam, lehet-e ebből még valami?

Ez jött ki:


Özvegy asszony, özvegy ember, váratlan öröm.


Másik. Munkára raktam szintén hármat. Az volt a kérdés, lesz-e munkám még idén? Munkával kapcsolatban valami siker?

Ez jött ki:


Szerencse, ajándék, bosszúság.


Nagyjából értem. De nem vagyok kártyavetésben igazán gyakorlott. Örülnék hozzáértőbb megfejtéseknek. Köszönöm.


2023. okt. 30. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem jelent. Kártyából nem lehet jósolni.
2023. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Weirby ***** válasza:
100%

Özvegy asszony, özvegy ember, váratlan öröm:

Az "özvegy asszony" és "özvegy ember" lapok a magányt és az elszakadást szimbolizálják. Ezek a lapok egykori kapcsolatodra nézve azt sugallják, hogy ti ketten most mindkét oldalról magányosan érezhetitek magatokat vagy egyfajta elszakadást tapasztalhattok. A "váratlan öröm" lap azonban egy pozitív váratlan eseményt vagy érzelemmel kapcsolatos meglepetést jelez. Akkor lehet, hogy a kapcsolatotokban valami újraéledhet, vagy legalábbis valami pozitív élmény vár rád kapcsolatban.


Szerencse, ajándék, bosszúság:

A "szerencse" lap remekül hangzik, és jelezhet egy kedvező lehetőséget vagy eseményt. Az "ajándék" is pozitív lap, ami valami váratlan jutalmat vagy előnyt jelezhet. A "bosszúság" lap azonban azt jelzi, hogy valami nem fog úgy alakulni, ahogyan azt remélted vagy szeretted volna. A munkahelyi vetés alapján úgy tűnik, hogy lehet egy új lehetőség vagy előrelépés, de valami apró dolog vagy hirtelen esemény keresztülhúzhatja a számításaidat.


Maradj nyitott szemmel és légy hálás minden tanításért, amit az univerzum küld neked!

2023. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. nov. 1. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első azt jelenti, hogy te szeretnéd, hogy valami legyen, valami hirtelen váratlan csoda folytán újra összehozzon a sors vele. A saját vágyaid tükrözik a lapok gyakorlatilag.


A másik pedig olyan ajánlat vagy lehetőség, ami nem tetszik vagy nem fogsz megkapni.

2023. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kiraktál egy gruppent a kártyából? 😂 na hát hajrá, 1000 év szerencsétlenség ha ezt kihagyod :D
2023. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!