Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya: mit jelentenek...

Cigánykártya: mit jelentenek a lapok?

Figyelt kérdés

Azt a kérdést tettem fel, hogy mi lesz a jövőmben/jövőmmel.

Egymás mellett volt balról jobbra ez ebben a sorrendben az alábbi lapok együttállása:


Halál, Katonatiszt, Özvegyember.


Jelenthet fiúgyermeket?


2021. jún. 29. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy nő vagyok
2021. jún. 29. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Hermafrodita ikrek
2021. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halál: A lap valaminek a végét, illetve újrakezdést jelent.


Katonatiszt: A lap utalhat egy erőszakos, agresszív partnerre, egy zsarnokoskodó főnökre, de arra is, hogy a kérdező képes kiállni magáért.


Özvegyember: A kártya általában az apánkhoz fűződő viszonyunkra utal.


Ezen az oldalt megtalálod a jelentéseket.

[link]

2021. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minél általánosabb a kérdés, annál általánosabb a válasz ês fordítva. Tehát minél konkrétabb a kérdés, annál konkrétabb választ kapunk.

A válasz az én olvasatomban a fentiek tükrében: a jövőben biztosan megtalálod az a munkát vagy hivatást, amiben ki tudsz teljesedik ês valószínűleg emberekkel kell foglalkozni ebben.

De ha már annyit tudnánk, hogy az élet melyik aspektusában tetted fel ezt az egyébként nagyon általános kérdést, már beljebb lennénk.

2021. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez miért zavarja a cigányokat alapvetően?
2021. jún. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz végig valakit aki ért hozzá párszor és menni fog, legalábbis nekem ment, bár elvileg van tehetségem hozzá, ilyen ez az ateista élet xdd
2021. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!