Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Úgy érzem valamilyen nagy...

Úgy érzem valamilyen nagy dolog fog történni a következő néhány hétben. Veletek volt már ilyen? Igazatok lett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jós, nem szoktak megérzéseim lenni, de most először azt érzem, hogy valamilyen nagy dolog (pozitív értelemben) fog történni velem. Valami, ami az egész életemre ki fog hatni.
nov. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez tök jó.

Majd írd meg, ha bejött.

nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Akkor sok sikert nekünk én is vmit érzek furi a homlokom :)
nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szuper! A legjobbakat kívánom!
nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Épp most hallottam, hogy hamarosan háború fog kitörni és hiánycikk lesz a wc papír.
nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de akivel szoktam jósoltatni elég régóta, nagyon sok mindent megmondott azzal kapcsolatban amiken most megyünk keresztül a világban,akkor kinevettem magamba, hogy abszurd, de most már félek mert múlt hónapban ismét kérdeztem 2024 ről és hát elég pára dolgokat mondott több ismert személy halálát is megmondta,na majd kiderül.èn mindenesetre hiszek neki én is valahogy nem jót érzek
nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: "akkor kinevettem magamba, hogy abszurd, de most már félek..."


[link]

nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Isteni ez a nő!! 🤣🤣


[link]

nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!