Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor még nem voltam együtt a...

Mikor még nem voltam együtt a párommal, megéreztem, hogy rosszul van, valamint néhány szerettem fájdalmát is érzem, vagy megálmodom! Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
volt már olyan, hogy közeli ismerösöm meghalt, de nem tudtam, hogy halldoklik, viszont feketébe ötöztem, meg iskérdezték, hogy ki halt meg, de nemértettem miért kérdeznek ilyet! nesokra rá mondták, hogy meghallt valaki. valamint vannak rossz álmail, és voltak is, sokszor megtörténik, nem pont ugy, de megtörténik, mi lehet ez?

2013. dec. 7. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha.
2013. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mi?
2013. dec. 7. 12:26
 3/5 Losselte ***** válasza:
Ezt - jó esetben - mindenki megérzi, csak keveseknek tűnik fel. Ahhoz, hogy ezt bárki is felismerje, spirituálisan fel kell nőnie (vagy ilyen felnőttként kell leinkarnálódnia). Semmi baj veled... Azokkal van baj, akik ezért gúnyolnak. Ők még éretlenek. (Gondolom azért merült fel benned, hogy baj lehet veled, mert mások mondták...) Támaszkodj bátran a lelkiismeretededre, és kövesd a tanácsait. Jó úton jársz.
2013. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

,,...spirituálisan fel kell nőnie"

Azta. Belőled ezek csak úgy jönnek? Vagy hogy?

2013. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 3 Spirituálisan összevissza beszél azt mondom kérdező neked, hogy kezded kinőni a babonákat. Üdv, Világvége kollégának és Uff! neked kérdező.
2013. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!