Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Debrecenben hol ismertek egy...

Debrecenben hol ismertek egy megbízható, megfizethető jóst aki tud átkot levenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:46
1 2
 1/16 anonim válasza:

jóóóósstt?

jósolok én neked :)

7 nap :)

2010. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 X. Maté ***** válasza:
megbízható? :O Én nem bízok olyanokban, akik szektaszerűen áldják istent és a 72. szemükkel vakarják a töküket pénzért...
2010. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tv2, Ezotévé. Hívd őket éjjel van.
2010. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam Átok levételen a főnix csarnok mögött valahol...nem tudom pontosan sajnos...de ő nem Jósnő, hanem látó...és elég jól nyomja... Egyébként 4000 ft.
2010. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

19:34

Mond, hogy csak viccelsz, és te fogod ott várni őt, hogy átb.aszhasd...

2010. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha 3 emberen van akkor is 4ezer vagy akkor már 12?
2010. okt. 22. 08:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem igaaaaaz..... Debrecenben értelmes emberek élnek, itt nem hisznek a hülye átkokban.
2010. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A régiek azt mondták, hogy az ok nélkül9 átok visszaszáll az átkozóra. Nagyon óvnálak attól, hogy jósokhoz menj. Nem értem, hogy értelemmel megáldott emberek, hogy "vetemedhetnek" ilyesmire.Ha vki jósokhoz fordul egy idegen hatalom birtokába kerül, ahonnan nehéz szabadulni."Ne találtassék közötted...se jövendő mondó, se igéző, se jegymagyarázó,se varázsló..." Mózes 5. kve 18.fejezet 10-14.versek De nem megvetendő az az összeg sem amit ott kell hagynod egyilyen "alkalmon". Inkább eddmeg annak az árát, vagy ha annyira nem hiányzik az a pénz neked add a koldusnak, még ott is jobb helyen van.
2010. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 juhlaci válasza:
Ez egy nagy baromság! Inkább fizesd be a csekkre amit az istenetek OV. és a Smidt pál küldött. Hi Hi
2010. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy megátkoztak téged vagy titeket? Egyébként fehérmágiában van olyan, talán erre is jó, hogy ha azt tapasztaljuk, hogy bizonyos erők kellemetlenül megszaporodtak környezetünkben, kössünk egy csomót egy fehér szalagra és perzseljük meg annak a közepét három égő gyertyával. Ezek után még három másik csomóval ismételjük meg ugyanezt a rítust. Ha hiszel benne gondolom segít. Én legalábbis felírnám egy papírra ami bánt és elégetném ennyi :)
2010. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!