Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tud javasolni olyan megbízható...

Tud javasolni olyan megbízható szülész-nőgyógyászra lenne szükségem aki az Uzsokiban vezet szüléseket, és megfizethető? (Esetleg nem néz hülyének, ha én hiszek a homeopátiában, és híve a természetes szülésnek. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én dr. Lajis Timeánál szültem, idén februárban.

Igaz, hogy csak utolsó hónapban volt az orvosom, a régi (ov.főo.) nyugdíjba ment, de minden héten mentem hozzá vizsgálatra, szóval elég sokat foglalkozott velem. Természetes úton szültem, bár többször mondtam, hogy császározzon meg de hallani sem akart róla. Egy szó, mint száz, 30 ezer forintot adtam neki. Azóta voltam már nála, ugyanolyan kedves volt, mint a szülés előtt, nem vettem észre rajta, hogy esetleg keveselte volna a pénzt.

2011. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nála fogok szülni. Nagyon kedves és lelkiismeretes, csak néha előfordul, hogy sokat kell rá várni. Azt sajnos nem tudom hogy áll a homeopátiához.
2011. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!