Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósolna nekem valaki?

Jósolna nekem valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon csóró vagyok, fizetni nem tudok érte, így csak megköszönni tudnám.

dec. 18. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénz áll a házhoz.
dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó éved lesz jövőre, ha nyitott szemmel és szívvel vágsz neki!
dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legalább pénzt nem fizetsz érte, hogy becsapasd magad, ez már egy fokkal jobb, mint ha még le is húzna valaki.
dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Elő sem veszem az üveggömbömet úgy megmondom hogy életed végéig csóró maradsz ha a racionalitás helyett ilyen baromságokban hiszel mint a jóslás.
dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Jövőre nagy szerencséd lesz, sok sok pénz 💸💰 vándorol a zsebedbe, annyira, hogy nem győződ majd számolni. Így hogy felüt nálatok a gazdaság, végre eltudtok utazni egy varázslatos egzotikus helyre, ahol a boldogságot is megtalálod.

Egészségben is a toppon leszel, pajzsként véded ki a betegségeket és a rontásokat.

Álmaid valóra válnak, mert egy szerető és gondoskodó angyal vesz a szárnyai alá.


Remélem segítettem, boldog karácsonyt és szuper új évet kívánok 🙂🍀💸💰🎄🎉🎊🧨

dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon kedvesek vagytok, de párkapcsolati dolgokról szerettem volna érdeklődni :-)


Azért nem írtam még eddig ezt ki, mert nem tudtam, hajlandó -e egyáltalán így valaki nekem jósolni.


Megnézné még valaki,hogy szerelem terén mi várható a közeljövőben?


Nagyon szépen köszönöm!


U.i.: nem pontoztam le senkit, aki pedig azt írta, hülyeség jóslásban hinni, hát ha hülyeség, ha nem, én ebben bizony hiszek :-)

dec. 18. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanuld meg az ingajóslást, sokkal könnyebb mint a tarotkártya.


Bemész a boltba veszel egy kis fogselymet. Keresel valahol egy kis kulcsot, fellógatod rá én így szoktam.



Fogod az ingádat, mondogasd neki, hogy igen elkezd valamerre mozogni, ezt megjegyzed.

Mondd neki hogy nem elkezd egy másik mozgásba ezt feljegyzed.

Mondd, hogy nincs válasz arra is lesz egy mozgás.


Innentől tehetsz fel neki kérdéseket.

dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati? Csomót kúrelsz majd, csak győzd kivá/erni
dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig fogsz élni amíg meg nem halsz. De addig is lesznek szép napjaid ámbár rosszak is. Ha szerencsés leszel rád találhat az igaz szerelem. Ha már rád talált, vigyázz, elveszítheted!
dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írtam privátot!
febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!