Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki jósolna nekem, de csak egyetlen kérdést tehetek fel, akkor fogalmam sincs hogy mit kérdezzek?

Figyelt kérdés
Nem arról van most szó, hogy maga a jóslás hiteles vagy sem, hanem rólam. Arról hogy nem tudom hogy mit kérdezzek.(Mondjuk én arra szeretnék választ kapni, hogy miért születtem meg?) De ezt a kérdést szégyellem feltenni, mert szánalmasan hangzik! És sablon választ kapok rá, például hogy élni kell, nem szabad eldobni az életedet. Pedig csak erre vagyok szívemből kíváncsi. Hogy mi a f@$~ért kellett megszületnem?!!

2022. nov. 30. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták pénzt kell keresni, minőségi életet kell élni, vagy ha nem, akkor túlélni! Nem voltam annyira elégedett a válasszal!
2022. nov. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem jósnő kell, mert az a jövővel foglalkozik, nem? Az, hogy miért kellett megszületned, az a múlt. A jövőbelátó jós nem fogja látni az előzményeket.

Szerintem azért kellett megszületned, mert dolgod van itt a Földön. Azt nem tudom, hogy mi, de várj türelmesen, a jel majd jön, és te tudni fogod, hogy azért születtél meg, mert ez és ez a dolgod. https://www.youtube.com/watch?v=l6__tVUqEO8&t=239s

2022. nov. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy oka volt, de annyira dühös vagyok! Bár sosem születtem volna meg! Vagy halva születtem volna! Fojtott volna meg anyám vagy bármi! Tudom senki sem kíváncsi erre, de legalább leírtam!
2022. nov. 30. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert dolgozni kell járni?
2022. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 Nem! Nem, én szerettem dolgozni, amíg még megengedte az egészségem! Másról van szó. Az életem óriási teher számomra. Mindig is teher volt, de most már még inkább az! Mások miatt. Nagyon fáradt vagyok! Belefáradtam abba, hogy mindenki csak lenéz, sérteget. Hosszú lenne elmagyarázni, inkább bele sem kezdek. Szerintem ez már lelki kiégettség. Már nem érdekel senki és semmi, csak legyen már vége.. Nem akarok öngyilkos lenni, de ha valaki adna egy pohár ciánt, meginnám! Szenvedjenek mások! Úgy érzem nem méltó hozzám ez az életnek nevezett akármi! Dühösnek érzem magam. De nem a lelki fájdalom a legrosszabb, hanem a tehetetlenség megsemmisítő érzése. Például amikor összenevetnek a hátam mögött, oda fordulok, mert észre veszem. És nem mondhatok nekik semmit. Mert tudom, hogy igazuk van! Egy senki vagyok. Akinek sosem lesz szava! Nincs vagyonom, sem hatalmam. Még egy átkozott házat sem örököltem. Sem egy férjem, vagy párom. De ha hirtelen mindenem meglenne egy csapásra, már nem kéne! Azt mondanám hogy már túl késő, nem kell! A lelkem túlcsordult fájdalommal, csak az kell, hogy ne kelljen élnem! Semmi más!
2022. nov. 30. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne légy dühös. A harag és düh rossz tanácsadó. Tényleg van oka annak, hogy megszülettél. Dolgod van itt. Talán rossz helyen vagy. Pakolj össze és költözz el egy másik városba, vagy másik országba, ahol senki sem ismer. Indits egy új életet, tiszta lappal. Nem tudom, hány éves vagy, de sohasem késő. Hasonló kilátástalanságban én a 40. születésnapomon pakoltam össze, és meg sem álltam Németországig. Egy kis faluban élek, dolgozom, barátaim vannak, segítek fizikai és szellemi sérülteknek, ez a munkám. Az ápoltjaim szeretnek, és talán én azért születtem, hogy itt legyek. Hidd el, a te dolgod is meg van valahol, talán csak nem találtad még meg, hogy mi az.
2022. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Asztrológiában a 10-es házban lévő bolygó mutatja és hogy milyen jegyben áll. Ezen kívül a felszálló holdcsomópontod. Keresd ki a táblázatból!


[link]


Számmisztikában a sorsszámod, a születési dátumod végösszege.


[link]

[link]

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=jCgWgAAl2MU

2022. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bika életfeladat Skorpió múlttal.

Vonzódnak az ezotériához, művészethez (Skorpió), de ha ezzel korán kezdenek el foglalkozni, akkor ezek a dolgok megeszik, kiköpik őket. Öngyilkos, önsorsrontó hajlam. Személytől függ, hogy ki hogyan rontja a sorsát, esetleg hogyan veszélyezteti az életét.

Nem akarnak jelen lenni, ezért fordulnak ezotériához, droghoz, alkoholhoz, … Nekik jó érzékük van az ezotériához, de idejekorán – amíg nem stabil a személyiség – veszélyes lehet számukra.

Nos, ez részben illik rám, főleg az öngyilkos hajlam, és hogy nem akarok jelen lenni, ez nagyon igaz. (Nem drogozok és nem iszok alkoholt.) Sors számom egyébként az ötös. - A személyiségem nem stabil, nem csoda, gyerek korom óta teljesen el voltam nyomva. Ez már pszichiáteri megállapítás is. Mármint az hogy a személyiségem nincs kifejlődve, vagy nem stabil. Hát ez elég összetett dolog. Állítólag előző életemben visszaéltem a képességeimmel, manipuláltam másokat. De ezt nem tudhatjuk biztosan. Köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 1. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!