Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tényleg tilos magunknak...

Tényleg tilos magunknak vetni/jósolni?

Figyelt kérdés

Megtanultam a cigánykártyát több éve már,talán van az 10 is.Most a tarotot is vagy 2 éve űzöm.Már az utam legeleje óta még ha nem is minden nap de egy héten 1x-2x,vagy nagy döntések előtt szoktam vetni magamnak. Néha csak ránézek milyen lesz az adott nap, mire számíthatok stb.,mindig bejön. Viszont bent vagyok most egy csoportban,ahol egy másik nő aki ezzel foglalkozik azt írta,hogy magunknak tilos vetni mert ezzel nem jó karmát vonzunk. Ez igaz?

Akárhány könyvből vagy személytől tanultam,akárhonnan néztem utána ezt eddig senki nem említette meg,sehol nem olvastam. Másnak nem szoktam vetni,nem ezzel foglalkozom én mióta ezt csinálom mindig csak a saját utam segítésére használtam vagy max.barátnők,családtagoknak akik megkértek rá. Ti mit gondoltok? Tényleg tilos,rossz karmát hoz?



márc. 7. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ki mit vet azt arat xd
márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú de vicces kedvében van valaki így éjjel 1 órakkor
márc. 7. 01:58
 3/11 anonim válasza:
70%
Ez engem is èrdekelne èn is magamnak szoktam,eddig nem volt belöle baj,èn arròl tudok hogy cigànyoknak nem szabad jòsolni.
márc. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Küld el privátban a lottó következő nyerő számait
márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne? A kártya csak utat mutat. A tudatalatti nyelve.
márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es...na innen látszik,hogy egyáltalán nem érted,hogy mire jó a kártya,fogalmad sincs az egészről,hogy kik vagyunk mi és mi az élet maga. Te még alvó ember vagy.Nem baj ha nem ebben,majd a következő életedben átmész a felébredésen. Most úgy látszik csak az az életfeladatod,hogy buta légy mert ezt írtad alá fent.
márc. 7. 09:59
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Elvileg simán lehet. Anno a szembeszomszédunk egy cigányasszony volt, sokaknak vetett kártyát de saját elhatározásából a saját családjának nem. Azt nem tudom, hogy magának vetett-e.
márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimfox ***** válasza:
84%
Ha tudod, hogy amit kivetsz, azt meg tudod változtatni, akkor nincs gond. A tarot még arra is alkalmas, hogy kivesd, miként érdemes változtatni, hogy a rosszat elkerüld, a jót biztosabbá tedd. Viszont olyan helyzetekben, ahol érzelmileg nagyon kötődsz a témához, nem érdemes jósolni, mert akkor akaratlanul befolyásolod az eredményt. Olyan embereknek sem feltétlen jó jósolni, akikkel szoros érzelmi kapcsolatod van, hasonló okolból. Meg a végén még rád neheztelnek, ha a rossz bejön.
márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akit ismerek és jósnak taja magát az simán csinálja
márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szabad magadnak vetni mert befolyásolod az eredményt a tudattalanoddal, de ez valamilyen szinten így van akkor is ha másnak vetsz. Azt fogod látni, amire számítasz, mint mindenben az életben.

Ettől függetlenül szabad, csak ezt tartsd szem előtt.


Nincs semmi megírva előre, a jóskártyák azt mutatják az eddigi frekvenciád, állapotod, gondolatait nyomán mi a legvalószínűbb jövő. De ezt bármikor meg lehet változtatni.

márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!