Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltatott már valaki a Pax...

Jósoltatott már valaki a Pax tv-n a Gabival?

Figyelt kérdés
Bejött neki amit mondott?
2010. okt. 25. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Öhhmmm...nem, én nem jósoltattam. De komolyan, az ott csak egy nő (férfi?), aki ül az asztal mellett, kevergeti a kártyát és mindenféle hülyeséget mond.

Ha legalább ott lenne személyesen, és ráérne velem beszélgetni, nem pedig 3 perc alatt kavarná le az egészet...

2010. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nevessetek ki, én egyszer megtettem. Feküdtem reggel az ágyban és nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen a pasimmal. Nem is vagyok a téma nagyon nagy hívője, de akkor tényleg nagyon kínlódtam. Hát felhívtam. Elmondta a válaszát, és minden mindegy alapon megfogadtam a dolgokat. Bejött. Azóta, már két éve felhőtlenül boldogok vagyunk.

Szeretném hangsúlyozni, hogy ahogy az előttem válaszoló írta, mivel nem is ismer stb stb. én se tulajdonítok neki nagy dolgot, úgy látszik akkor hiányzott egy lökés, ahhoz, hogy béküljek vele, amit megkaptam. Szerencsém volt csupán, hogy nem azt mondta, hogy felejtsem őt el.

Na mindegy, ha úgy nézzük akkor nekem bevált.

2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ha tudnék jósolni, akkor megjósolnám magamnak a lottó 5-t:)
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
asztrocenter fuck
2010. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek olyan dolgokat mondanak, kva nagy pénzért, amit úgy értesz, ahogy akarsz. Teljesen általános, se nem pozitív, se nem negatív tanácsok, és következtetések, amit aztán a kérdező lefordít a saját történetére. Nincs olyan, h nem jön be, ahhoz túlságosan óvatosak, hogy hasznos-e az már más kérdés...
2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A 19:15-öst kérdezném.


A Gabival jósoltattál?

2010. okt. 25. 20:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen vele! Nem azt kérdeztem tőle, hogy mit tegyek, hanem azt, hogy mi lesz velünk. Ere azt mondta, hogy adjak egy esélyt, 1 dolgon változtassak.

Nézd, én se mondtam, hogy hiszek neki, csak azt, hogy akkor abban a labilis érzelmi állapotban a nem és az igen közül az igent mondta ki, és nekem ez akkor elég volt.

2010. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
baby gabi?
2010. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is őt hívatm fel őt tegnap este...

Azt mondta kb 4-6 hét kell ahoz, h bekövetkezzen amit szeretnék...

Remélem tényleg bejön amit mondott, úgy mint neked..:)

Én is pasi miatt hívtam őt.

2010. okt. 25. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nők.. :D
2010. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!