Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van valaki aki jósoltatott...

Bogyó84 kérdése:

Van valaki aki jósoltatott már telefonon a tévés jósok közül magának és bejött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem azt jósolta, hogy pénzügyi téren negatív változás áll be pár héten belül. Aztán két hét múlva megkaptam a telefonszámlát...
2011. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

hogy lehet ezeknek hinni?

a telefonáló elmondja miről szeretne tudni, aztán rögtön ki is kapcsolják, nehogy reagálni tudjon az ott összehordott baromságokra, másrészt soha semmi konkrétat nem mondanak.

2011. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ott kamu szalagmunka... ha mondhatom így. pl. betelózik a nö, hogy rosszban van az anyósával, szeretné megtudni mire számíthat. a jósnö meg mondja, hogy lesznek vitáik, nem lesz könnyü, de a sok türelem meghozza gyümölcsét. aztán ennyi volt. :D telefonon keresztul nem hinném, hogy lehet josolni. anno voltam jósnönél. na ö tényleg tudott. és konkrét dolgokat mondott úgy,hogy semmit nem mondtam magamrol.
2011. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a srácot nem kapcsolták be adásba és kiborult!

Vicces mp3 fájl

Www.Keptelenseg.hu/mp3/telefon-betyar-7555

2011. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb jós és jósnő kamu. Nagyon ügyesen mondanak kétértelmű dolgokat amikben mindenki a saját történetét hallja meg. Egyszerű szélhámosok, ebből élnek. Főleg akik a tévében nyomják. Ha te ezzel próbálkoznál, le is csuknának csalásért. Ezek is csak azért tehetik meg zsidók, és övék a tv, övék a törvényhozás, övék a bíróság, övék a rendőrség stb

Ettől függetlenül egyszer egy cigányasszony csinált nekem egy szerelmi kötést és fél évvel később amikor én ezt már el is felejtettem és kezdtem belemelegedni az új kapcsolatba, váratlanul felbukkant az a bizonyos lány és teljesen meg volt őrülve értem. Persze később nagy árat fizettem ezért......

2011. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Telefonos, tv-s jósokat soha, de SOHA ne hívjatok...

hazugság az egész, én ismerem a asztrológiát,grafológiát...stb.Ismerősöm ezzel foglalkozik.

TV-n és telefonon keresztül lehetetlen jósolni.amúgy sem lehet, ezek csak utat mutatnak, nem a jövőt mondják meg,ha így lenne nem tartana itt a világ! =)

2011. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A telefonos és tv-s jósok kóklerek. A jósláshoz személyes találkozásra van szükség.
2011. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Az egész csak lehúzás. Ne add ilyeneknek a pénzed. Általánosságokat mondanak úgyis, ami bárkivel bármikor úgyis bekövetkezik.
2011. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is tudok segíteni telefonon is és személyesen is.

Nem emelt díjas és nem pénzért.

2011. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!