Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? 1994-ben a balatonmáriafürdői szabadstrandon nyaraltunk a családommal. Oda jött hozzánk egy középkorú német férfi, és elcsukló hangon, de magyarul közölte hogy valami rossz fog veletek történni a jövőben.

Figyelt kérdés
Mivel teljesen idegen volt, nem hittünk neki.... 15 évvel késöbb egyedül voltam otthon, amikor a házban egy sérült gázpalack felrobbant. Hetekig voltam korházban, harmadfokú égési sérülésekkel. Tényleg megjósolta?

2022. okt. 9. 12:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi kis részletet hozzátennék, hogy a robbanás előtt pár nappal egy német rendszámú kocsi cirkált fel-al az utcánkban. És jól láthatóan kerestek valamit, de nem foglalkoztunk vele cseppet sem.
2022. okt. 9. 12:04
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkivel történnek rossz dolgok. Ezt csak bele látod, mert bele akarod látni.



Én azt mondom, valami jó fog veled történni! Sőt, azt is megmondom, hogy 5-10 év múlva. Majd ne felejtsd el meg köszönni!

2022. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, akaratlanul is beleláthatom. Már gondolkodtam én is sokat ezen, de sosem tudtam dűlőre jutni ezzel kapcsolatban. akkor egy véletlen egybeesés?
2022. okt. 9. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Először is nagyon sajnálom, hogy ezt át kellett élned, nekem édesanyám testének 30 % égett meg. Hónapokig ápolták kórházban és két éven át kezeltük itthon,rengeteg plasztikai műtéte volt és még most is szörnyen néz ki a karja meg a combja.

Nekem volt egyszer egy hasonló esetem ,mint a tiéd, csak én egy telefon hívást kaptam egy idegen külföldi embertől. Nálam az volt, hogy én tudtam arról, amiről ő beszélt nekem csak azt nem tudtam, hogy ő honnan tudhatja, mikor még ismerősöknek sem mondtam el.

A válaszom igen lehet, hogy látta előre a tragédiát, nem kérdeztétek tőle akkor semmit, hogy miért mondta ezt nektek?

2022. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem be volt szívva a német. Ahogy leírták, mindenkivel történnek rossz dolgok pláne ilyen hosszú távon. De én amúgy hiszek az ilyen spirituális dolgokban, tehát lehet ő beszívott, emiatt más elmeállapotba került, és tényleg látta, hogy veled ez fog történni, mert éppen csak rád koncentrált, és őt ez annyira megérintette, hogy odajött elmondani, pedig semmi extrát nem látott tulajdonképpen.
2022. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Anyámnak azt jósolta egy cigányasszony, hogy negyven éves korában megfog halni.81 évig élt.
2022. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

15 évvel később ez NEM egybeesés.

Igen, a német részeg volt.

2022. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Paranoia.
2022. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Szinkronicitás..


Az életemben annyi "véletlen volt"hogy ha szakihoz mennék tudtam rámhuzza hogy skizo vagyok..

Ezért megfelelő embertől kell segitséget kérni..



Nem létezik olyan dolog, hogy véletlen. Minden, ami történik okkal történik és ez az ok pedig azzal függ össze, hogy mennyire van az összhangban a te egyéni frekvenciáddal


Amikor a tanuló készen áll, a Mestere megjelenik.”?


Anno nem értettem magam miért voltam pont akkor pont ott és miaz az erős amit màsnàl azota se éreztem csak a màgnesemnél..valoszinű egy szinten rezegtünk :)


Tanulni fogom jo dolgokra hasznàlni a manifesztràciot hisz annyi mindent bevonzottam màr ..

"Nem kell álmok közt élni.

Bár azt hiszem eddig már sok valóra vált."

Sokszor ha kérdésem volt szembe jöttrk a jelek de nem akartam làtni..

A magam egoja hogy nem zudtam elfogadni én hibàztam és csak màsokat okoltam..tudom mit hibàztam van amit nem kell megbànnom mert nem jo emberrel voltam hosz megmutatta milyen ha nemtud irànyitani..

Kolleganőm is vokt segitőnél aki megmondta a valo életben simogatom az egod mint ember de mint segitő lerombolom..

"Eltűnt a fény

Magadra hagy

Hogy a nagy sötétben megtaláld ki vagy"


"Hát indulj a fény felé,

Ne állj, meg a lábad bírja

Menj, menj felfelé, Ott

várunk téged

Indulj a nap felé Az árnyék ma másé lesz

A céltól el ne térj indulj

a fény felé"


Nekem a zene az emberek üzentek .. de féltem a sok jeltől véletlentől és nem akartam hogy ràmhuzzàk hogy skizo vagyok..igy homokba dugtam a fejem..

De màr làtom a fényt :) és meleg van a szivembe..nem ostorozom magam egy tettemért ma nem itt lennék ahol..összetört de megerösitett..

2022. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél 100x több szerencsétlen “véletlen” can az életemben amikre már tényleg nem lehet a vízmű hogy véletlen és tudom hogy a szerencsétlen sorsomnak köszönhető és valóban kapom a jeleket


Ez a sztori azért nem akkora egybeesés… ha azt mondta volna az ember hogy egy hónapon belül történik a rossz majd jön a nemet rendszámú kocsi, akkor talán lehetne jel

De így nem igazán

2022. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!