Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rontáslevétel. Mi tegyek?

Rontáslevétel. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,h hát elég rosszul alakulnak a dolgok.Kicsit hosszu lenne leirni mi is.

De ez már nem egyszer bal"szerencse".

Elmentem egy jósnöhöz akinek elmondtam a jelenlegi helyzetemet,persze csak vázolva.

Nem is kelett többet mondanom,a kártyákból ugy mesélte a multam és a jelenem,h magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni.

A gond ott kezdödik,h rontás van rajtam és azonnal lekéne szedni mert a lapok a jövöt is mutatják és igy nem lesz jó vége...

A gond ezzel már csak az,h nincs pénzem a rontáslevételre igy is nagy "szerencsém" volt,h a jóslás ingyen volt,de sajnos ezt már nem teheti eg ingyen..

Vki tud otthoni módszert rontáslevételre????

Lééci segitsektek?

KÉrlek csak értelmes válaszokat.


2010. nov. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fürödj meg illóolajos fürdőben, öltözz fehér ruhákba, virrassz át egy éjszakát, bánd meg bűneidet és imádkozz.

Légy türelmes, amíg jobbra fordulnak a dolgok és többet ne menj jósnőhöz, pláne nem ingyen, mert ő is pénzből él és be fogja hajtani a munkája árát.

2010. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy ki rontott meg? Nem hinném, hogy akárki képes rá...Lehet, hogy nincs is rajtad rontás, csak le akar húznia jósnő.
2010. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nagyon úgy tűnik, hogy csak át akar verni. Egyszerűen annyit kell tenned, hogy nem hiszed el, hogy rontás van rajtad. Győzd meg magad, hogy semmi ilyesmi nem árthat neked. Ha erre nem vagy képes, akkor egyszerűen akard, hogy ne legyen rajtad az a rontás. Nem kell ezért fizetni...
2010. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom kitöl van a rontás.És sajnos igaza van a jósnönek:(
2010. nov. 1. 15:48
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Elöször is miért válaszol az aki nem ért hozzá!

Kedves kérdező ha te találtál egy olyan embert aki ennyi mindent megmondott rólad úgy, hogy nem is ismer akkor miért nem hiszel neki!Nem minden jósnő a pénzre megy csak de az tényleg igaz, hogy mindenért fizetni kell.Nem tudom mennyibe kerülne neked ez a rontáslevétel de az egyik ismerősöm kb 15 ezret fizetett érte.

2010. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta h 15ezer alatt nem lehet megúszni,de viszont mivel megbiztam benne és látja a lapjaim és tudja h sürgösen tenni kell vmit aztmondta h 3800ftért tud nekem karkötöt adni ami megvéd viszont kettö kéne egyik a rontás miatt másik a kapcsolatom miatt..aza 7200ftból megúsznám.
2010. nov. 2. 10:31
 7/8 anonim válasza:

Hát tedd össze a két kezed ha valaki ilyen nagy dolgot ennyiért megtud csinálni!!!!

Nem hiszem, hogy leakarna húzni mert akkor ennek a 3-szorosát kérné el mert annyiba kerül!

Megkérhetlek, hogy küld el a telefonszámát mert én is elmennék hozzá!Ritka az ilyen!

2010. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cydor válasza:
mej el Tai chizni. megtanítják, nagyon egyszerű
2010. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!