Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan, hogy egy átok...

Van olyan, hogy egy átok visszaszáll arra, aki küldte?

Figyelt kérdés
1,5 éve leült mellém egy idegen asszony az utcán és jósolt nekem kártyából. Kicsit örültem is neki, mert kíváncsi voltam, hogy mit mond a kártya. Mondta, hogy 2 utazást lát (ez igaz volt, mert akkor már le volt foglalva a szállásunk 2 helyre is), látott egy férfit, aki nagyon szeret (ez a párom, már sok éve együtt vagyunk) és látott 2 gyereket is. Ezen meglepődtem, mert az orvosok azt mondták, kicsi az esély, hogy gyerekem legyen (most 15 hetes terhes vagyok - azt mondták csoda történt). A végén rosszat is mondott. Szerinte anyósom megátkozott. Nem haragszik rám, csak szeretné visszakapni a fiát, szeretné, ha megint vele élne. Azt mondta meg lehet oldani, hogy az átok visszaszálljon rá. Én ebbe bele is mentem. Kicsit furcsa egybeesés, de azóta teljesen kiegyensúlyozott és boldog vagyok, anyósom viszont a történtek után pár hónappal elkezdett inni. Ez sajnos azóta is tart. Sokszor mondja, hogy nem tudja miért iszik. Lehetséges, hogy az átka tényleg visszaszállt rá, vagy ez csak véletlen egybeesés?
2010. dec. 2. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a jóslásban, úgyhogy szerintem egybeesés.
2010. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szerintem lehetséges legalábbis én hiszek ezekben^^
2010. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy alapszabály. Jó is rossz is vissza száll rád.

Ha értessz ezekhez a dolgokhoz, persze megvan az esélyed arra, hogy csökkentsd a hatást, vagy esetleg ne térjen vissza, de ahhoz kell egy bizonyos szintű tudás :)

2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
59%

Elmondok neked egy titkot.

A "jóslás" egyik része az hogy megpróbáljuk kideríteni, hogy nagyjából milyen kvaltiásai vannak az illetőnek.

Leülök melléd, látom hogy barna vagy, vagy egy drága táskát. Persze hogy látok két utat.

Te elhiszed, elkezdesz kutatni ha a múltban voltál 2x nyaralni akkor már nyertem.

Aztán, gyűrű, medál, ékszer vagy nyoma az ujjon karon, nyakon, férj van vagy számodra nagyon kedves valaki. Az itt lényegtelen, hogy már elhunyt az illető vagy sem. Ezt is nagyon egyszerű összehozni.

De itt jön be a képbe az emberi agy és tudatalatti PÁRATLAN működése.

Te elhiszed, hogy én jós vagyok. ÉN mondok neked valamit, és te addig kevered a kártyáidat míg akarva akaratlanul is sikerülni fog a dolog. Elkezded keresni ezeket a dolgokat. Pl a gyerekvállalást is. Tudod hány nőnek mondják hogy nem lehet gyereke, pedig csak benézik az adatokat?

Ami az anyóst illeti arra van egy sokkal egyszerűbb magyarázatom.

Régóta akarta visszakapni a fiát, belebetegedett és az ivásba folytja a bánatát. DE mivel te és Ő nagyon jól érzitek magatokat egymással így van benne annyi gerinc hogy nem fog kiáltozni, hogy ő vissza akarja kapni Bélát. Mert fél, hogy akkor azt a keveset is elveszítheti ami most van.


Átkok, jóslatok, nincsenek. Sors van, amit akarattal és cselekvésekkel bármikor befolyásolni tudsz.

2010. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Az utolsónak üzenem, hogy átkok vannak és léteznek..átkozott az az ember, aki átkozódik..talán lehet, hogy ezért száll vissza néha az átok..

De viszont van áldás is, ami az átok ellentéte és én az

h i s z e m, hogy ezt csak Jézustól lehet megkapni. Jézus meg tud szabaditani az átkoktól, mert ő szabaditó és gyógyító Isten is egyben.

De kerüljétek az átkokat meg az átkozódásokat, mert nem hoznak rátok jót az biztos.. mert a gonoszok szoktak átkozni.. jósoknak meg ne higgyetek mert Jézus megmondta és a Bibliában is le van irva, hogy kerüljétek a jósokat, jövendőmondókat! Senki sem tudhatja a jövőt, csak az egy Isten.. bizzátok rá, ne akarjatok annyit tudni előre..ahogy cselekszel, úgy lesz a jövőd is :).. és nem egy jós fogja megmondani neked hogy most mivan ..a jós emberek is gonosz szellemekkel suttognak és azáltal hatnak az emberi tudatra, igy tudnak elhitetni dolgokat az emberrel..

2010. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

:D sok mesét nézel

"leült mellém az utcán" :D

Most komolyan ilyen nincs. Vald be elmentél egy jóshoz és azt mondta......stb

De vénasszony és pont melléd és pont látott is. Tiszta kiválasztott vagy.

Ha tényleg igaz akkor hihetetlen.

2010. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy vénasszony, csak annyit, hogy egy asszony. Azért ült mellém az utcán, mert én is egy padon üldögéltem. Gondolom látta, hogy ráérek. Egyébként voltam már fizetős jósnőnél (3000 ft / alkalom), nem tartom égőnek. Nem gondolom, hogy "kiválasztott" vagyok, csak kíváncsi voltam az emberek véleményére. Érdekelt, hogy hisz-e valaki ilyesmiben, vagy létezik-e ennyi egybeesés.
2010. dec. 2. 19:52
 8/18 anonim válasza:
100%
szerintem igaz, mi is voltunk hasonló cipőben:/
2010. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én több éve már rontás szórást is tanulmányozom, bár küldtem már pár emberre, rosszakaróimra meg is fogta az átkom, de még sosem éreztem volna hogy visszaszállt volna rám, bár ha rendesen van elküldve a tanítás szerint az átok, akkor nem kell tartani, hogy visszaüt HÁROMSZOR, ahogyan megvan írva, DE én hallottam már olyanról, olyanokról akik nem helyesen szórták az átkot a másikra és rendesen egy életre végigkísérte az életüket, így nagyon vigyázni kell erre!

De az átoknak nem az a célja akire küldik, hogy halállal végződjön, nem! Az a célja az átoknak, hogy kegyetlen szenvedést eredményezzen a másiknál, akár egy életre, bármi áron!

Nekem a véremben van a boszi vér, de nem szoktam senkit bántani ill. másikra átkot szórni, persze ha a helyzet nem kívánja úgy!

Mindent lehet!-)

L

2010. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Utolsó kommentelő "BOSZI"!megadod az e-mail címed??
2010. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!