Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek már bejött a Luca...

Valakinek már bejött a Luca napi jóslás?

Figyelt kérdés

amikor luca naptól számolva karácsonyig minden nap ki kell dobni egy cetlit, amin fiú nevek vannak és 24-én marad egy és az lesz a barátod/férjed

valakinek már bejött???


2010. dec. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én minden évben megcsinálom és minden évben annak a fiunak a neve jön ki akivel éppen együtt vagyok

de nem lehet mind a férjem!!!

2010. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly csináltam meg, Laci név jött ki, de 1 Lacit sem ismerek, szal nemtom, beválik-e, az még a jövő zenéje. :D Lacik, jelentkezzetek!!XD
2010. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kockafej77 ***** válasza:
0%
Petrákkra vár a digidugi vonat sihuhúúúú!
2010. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy is kell a luca jóslást csinálni?

melyik nap kell papír darabokat berakni?

2010. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

utolsó itt van

2010. dec. 13. 18:54
 6/7 anonim válasza:
100%
Én 2x csináltam meg:D De elsőre Laci jött ki másodikra pedik Krisztián d e az érvénytelen volt mert mindig mikor kidobtam egy cetlit megnéztem mi állt rajta és ha olyan név ami tetszett azt vissza tettem és huztam másikat XD Anyunak bejött pedig akkor még csak kis lány volt
2010. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 1x csináltam, mikor még általános iskolás voltam. 13 osztálytársamat írtam fel, akik tetszettek is egy kicsit :)

Végül kijött egy név és néhány év múlva összejöttünk. Nem tartott sokáig, de megtörtént :)

Azóta nem csináltam, mert van barátom és nem ér csak azt a nevet írni... :)

2011. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!