Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek bejött már, amit...

Valakinek bejött már, amit jósoltak neki az RTL-es műsorban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos mert mindenkinek ugyan azt mondják. :D Szánalmas átverés.
2011. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csak bejön amit tippelgetnekxD
2011. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem bejött, még én is meglepődtem. :D

Az akkori barátomról kérdeztem, hogy mi lesz velünk, és kerek perec megmondta a nőci akivel beszéltem, hogy nem lesz semmi komoly, csak "egymás lelkét" istápoljuk, és tulajdonképpen csak "kihasználjuk" a másikat. A srác rá 1 hétre szakított velem, mert nem tudta elfelejteni az előző barátnőjét, mert még mindig őt szereti, és az az igazság, hogy akkor még én is az előző barátomat szerettem (akivel azóta újra össze jöttünk, és boldogan élünk :) ), csak kellett valaki pótléknak... Szóval így ennyit erről. :D

2011. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnak jósolni csak pár ratyi jól megszedi magát az olyanokon aki be is telefonál.
2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Petrovának jósolok ingyen!

"Vár rád a nagy szerelem, amelyhez még sok fiút kell így és úgy is megismerned, de hamarosan hosszabb távra is megtalálod az igazit"


Sok sikert :)

2011. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metin2Guru válasza:
Én jósolok! Itt van: Az elkövetkezendö 216465416846546846514 napban elmész min. 1x WC-re! xD
2011. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem igen. azt mondták, h annyira magányos leszek h összeszarom magamat. de ez nem igaz(teljesen), mert azért szartam össze magam, mert a fülembe szorult a farkam.
2011. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!