Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Amikor depressziós voltam egy...

Amikor depressziós voltam egy csomó nyerészkedő ezoember használt ki. Titeket is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, mert nem hagytam magam és nem dőltem be nekik.
2011. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen az élet, ezért kell résen lenni és megőrizni az egészséges szkepticizmust.
2011. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bosszantó, gerinctelen dolog, amikor akkor használják ki az embert, ha padlón van. :( Engem szerencsére nem hozott össze a sors ilyenekkel az ezotériában, de nehéz dolguk lett volna szerintem átverni engem :P pedig nyílt vagyok az ilyesmire.
2011. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Ebbol tanultal es most mar tudd azt, hogy Onmagadban bizzal es legyen eros hited onmagaddal szemben, s igy tudni fogod azt, hogy amikor barmilyen nehezsegeid vannak, akkor is csak magadra szamithatsz,

mivel csodak nincsennek!

Nagyon nehez korszakban elunk, s valoban nehez a mai helyzet, a megelhetes, es sajnos ezt hasznaljak ki azok az emberek, Akiket Te emlitesz,

de erdemes megjegyezni azt, hogy erre a lehetoseget Te adtad pl. es ezert tudtak Teged kihasznalni.

Elj tudatosan, es bizzal onmagadban!

2011. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem. Én magam okoskodom okkult tudományokan, nem adnék pénzt ezós "talán" embereknek.

Nem akarom őket mentegetni, de azt azért gondold át, hogy te kerested-e őket, te akartad -e a szolgáltatásaikat igénybe venni. Nekik nem joguk elbírálni a szabad akaratod, így ha te akartad otthagyni a pénzed, különösebb rábeszélés, ráhatás nélkül, nem kihasználásról van szó.

2011. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Salx Narval ***** válasza:
Hát egy kicsit azért vitatkoznék veled kedves utolsó, mert aki a saját képességeiről valótlan dolgokat állít és a semmit érő szolgáltatásáért pénzt fogad el, bizony csaló, akkor is, ha te kerested fel.Ha én villanyszerelőnek adom ki magam és te felfogadsz, akkor az természetes dolog, hogy a semmitérő munkámért pénzt kérek tőled, mondván, hogy te kerestél, nem én akartam nálad szerelni? Még ha csináltam is valamit,akkor sincs jogom elfogadni a pénzedet, ha csak előre nem közlöm veled, hogy nem biztos, hogy megtudom javítani, de akkor is fizetned kell valamit a kiszállásért.
2011. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem csak normális, segítőkész "ezoemberek" jutottak, akik egy fillért nem fogadtak el tőlem. (De elismerem, ők vannak kevesebben)
2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azt használják ki aki hagyja magát...meg aki hisz ezekben az ezobaromságokban!
2011. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 09:12 :)


Nem azt akartam mondani, hogy nincs kókler abban a bandában( véleményem szerint is túl sok van az országban), viszont az ember, mikor csalódott, rosszkedvű, démonokat lát ott is, ahol nincsenek, és még olyanokra is panaszkodhat, akik tényleg segítenek, akik tényleg azt nyújtják, amit tudnak, hirdetnek.

2011. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
21-17: OK így már értem.
2011. jan. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!