Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Horváth...

Mi a véleményetek Horváth Andrea kártyajóslások könyve című kötetéről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 15:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
mirol szol?
2011. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Az emberek megvezethetőségére alapozni mindig biztonságos és rizikómentes vállalkozás, célcsoport mindig lesz az ilyesmire.


A kérdésedre válaszolandó, könyvesboltban dolgozom, alkalmam volt beleolvasni, a könyv semmiben sem különbözik attól amit egy ilyen témából ki lehet hozni.

Ahogy a mondás tartja, šzarból sem lehet várat építeni.


Ha az őszinte válasz sért sajnálom.

2011. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Baromság!

Pénzszívattyú.

2011. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Mielőtt válaszolnék megnézem mit mond a kártya.....

aszongya hogy jóóóóó:-))))) neki......mármint aki írta

2011. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
76%

Pénzszivattyú?


Illetve jó annak aki írta?


500 ft körüli áron lehet kapni, egy doboz cigi is többe kerül...

2011. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

"500 ft körüli áron lehet kapni, egy doboz cigi is többe kerül..."


Persze hogy nem sok 500Ft, de egy gemkapocsért sem adnék annyit, pedig még az is hasznos.

2011. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szeritned a sportszelettel nem keresnek penzt a gyartoi? pedig csak 299 forint.

az emeltdijas sms is csak szegenysegbe taszitja az uzemeltetoket, mert a tobbsege 500 forint alatt van ugye?



nem az a lenyeg h mennyibe kerul, hanem h mennyibe kerult eloallitani, masodsorban meg mit kapsz a penzedert.


egy jos konyvhoz nem kell mas mint egy kenyelmes szek, laptop, es egy strapabiro segg.

Nem szukseges hozza, a koltseges resz mint:

kutatas,

bizonyitas,

hitelesites,


valamint nem kell felni attol, hogy lebukas van, hisz valkire mindig igaz lesz amit irsz. ezt hivjak mifelenk shotgun approach nak. ( amikor losz egyet, oszt csak eltalal valamit)


A fent emlitett konyv puhatablas 165 grammos eloallitasi db ara kb 110 forint, es akkor felfele kerekitettem. lenyomtattak belole szerintem 5000 darabot


a forgalmazo( internetes vagy konyvesbolt leveszi az ar felet jelen esetben 250 forintot.

a fentiek figyelembeveve H andrea nagykoru ironk, kap szerinem egy fix osszeget+ egy elore meghatarozott darabszam utan jutalekot. ebbol kovetkezik h pont nem szamit neki h mennyibe kerul a konyv.

2011. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Minden annyit ér amennyit fizetnek érte :)).


Én a netről töltöttem le. Tudok jósolni, így csak kiváncsiságból beleolvasni.

Szerintem nagyon jó alap annak aki most ismerkedik a témával, vagy szeretne megismerkedni a témával. Annak nyilván nem ér semmit akit nem érdekel a téma, a több éves kutatáson alapuló nagy szaktudással írott kvantummechanika könyvet nekem sem lehetne eladni még egy gémkapocsért sem. Nyilván sokkal okosabb emberek írták (nagyobb költségráfordítással) csak hát engem nem érdekel, mást meg ez nem érdekli. A kérdezőt nyilván érdekli a téma azért kérdezte meg.

2011. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

utolosonak


az valahol szemelyes igenytelenseg, ha egy olyan konyvet olvasol, aminek semmilyen alapja nincs, az iroja probal ugyan megmutatni valamit, de atlathatatlan bizonyitasi, alatamaszto rendszerrel.


Termeszetesen nem a szepirodalmi muvekrol beszelek, mert ott az ertek egy kicsit mas.


SZoval melyik kartyajos konyvnek van:

-szepirodalmi erteke

-kutato munkaval alatamasztott elmeletrendszere, mely bizonyit is akarmit

2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kártyajós könyveket nem a szépirodalmi értékük vagy a bizonyítás miatt veszik az emberek. Hanem ahogy te is írtad próbálnak bemutatni valamit, amit elég nehéz írásban vagy akár szóban megfogalmazni. Bár gondolom te le tudod definiálni a szeretet, az ellenszenv, vagy a vágy szót, de az nem ugyanaz mint az érzés. Meg persze ezeknek az érzéseknek is leírhatatlanul sok fajtája, szintje van. Gyakorlatilag annyi ahány ember és szituáció együtt. Bár a tudomány elismeri hogy léteznek érzések de ha jól tudom nem igazán bizonyították egyiket sem, bár már próbálkoznak egy-egy érzés kémiai leírásával, de bizonyításnak talán túlzás nevezni. De tudod attól még hogy nem bizonyított a dolog attól még foglalkoztatja az embereket és szívesen beszélnek, olvasnak róluk. Megveszik a kártyajós könyveket hogy hátha többet megtudnak róluk. Miért lennék ettől igénytelen? Vagy az igénytelen a te szótáradban az az ember aki nincs egy véleményen veled, vagy aki hisz Istenben pedig nincs is rá képlet. Honnan tudod hogy nem működik, mert elmentél vmi kóklerhez és lehúzott pénzzel? Lehet hogy a kérdező éppen ezért szeretné inkább maga megtanulni, és ezért választja a könyvet.

Te olvastad a könyvet? Ha nem akkor mi alapján mondasz véleményt. Honnan tudod hogy milyen? Mert szerinted így van. Hát akkor bizonyítsd, már ha érdekel valakit, mert vannak akik nem a tudósok és a többség véleménye alapján alakítják a gondolkodásukat, hanem van saját véleményük. De te járd csak a kitaposott utat, de ne feledd hogy aki mások nyomdokain halad sosem kerül elébük (bár tény hogy úgy könnyebb és biztonságosabb).

2011. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!