Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egyáltalán kell-e hinni a...

Egyáltalán kell-e hinni a jóslatokban (Jelenések könyve, Nostradamus)?

Figyelt kérdés

Szerintem a jóslás is boszorkányság, kártyavetés, babona témaköre.

A Jelenések könyvét rá lehet húzni bármire. Éppen a napokban gondolkoztam rajta, hogy tegyük fel, Viktor az antikrisztus. Nagyon sok mindenben egyezik. Egyrészt a magyar nép imádja a vadállatot, pláne hogy most az elnök az unióban. Mert maga az unió is a vadállat. A békét hirdeti. És ugye ismeri a Bibliát és nem is úgy tünteti fel magát mint a gonosz. Ld. kezet is fogott a pápával. És a pénzt szereti.

Namost, ugye nem látunk bele a szívébe, de ha azt gondolja magáról, hogy olyan mint Isten és magát szereti, akkor jaj nekünk. (Mert ugye mást nem nagyon szeret, mert sok a leépítés mostanság meg a nyomor)


Szerencsére nem vagyok Jehova, hogy szívből higgyek ebben a feltételezésben.


2011. jan. 17. 20:18
 1/6 anonim válasza:

Az a jó a jóslatokban, a Bibliában, meg az összes vallásos műben, hogy bármire rá lehet húzni őket, és bármit beléjük lehet magyarázni. Persze mindig csak utólag.


A kérdésre válaszolva: nem, nem kell hinni, butaság lenne.

2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bretso ***** válasza:
52%
Hmm... ezt a kérdést miért nem lehet jelenteni?
2011. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már jelentette valaki és folyamatban van az intézkedés.
2011. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
...egyáltalán nem kell hinni a jóslatokban - én régebben jósoltattam többször is, és sose jött be. Ha meg nem erre gondoltál - személyes jóslásra- hanem a fent említett biblia esetleg Nostradamus.... hát - ki tudja, hogy valóban megjósolta-e azokat a dolgokat, amiket írtak róla? Ki volt ott? Ki látta , hallotta amit mondott? Felejtsd el, és foglalkozz az élet szépségeivel, a napos oldallal, a csodálatos élettel amivel megajándélkoztak, csak egy van belőle ! Azt fogadd el, amit kapsz. Vagy törekedj többre - ne azzal foglalkozz, hogy mi lesz 100 év múlva, amikor te már úgy sem leszel.
2011. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Bibliában (V.Mózes könyve 18:10-12, Ésaiás 8:18-20) egyételműen leleplezi a jósokat, jövendőmondókat, kártyavetőket, halottidézőket....stb, milyen hatalmom is munkálkodik bennük. (Nem a jó, hanem a rossz oldal)


A Biliát nem lehet ráhúzni mindenre, mert a Biblia keletkezése az emberi történelem kezdetétől van. Sok -sok próféciával a múltunkról és jelenünkről, amik sorban bekövetkeztek.

Tehát előbb lett a Biblia és utána a próféciák beteljesedése.

Ha csak a Messiási próféciát veszem elő, már Jéus születése előtt jó pár évszázaddal megjövendölték születését, és milyen halállal fog meghalni.

(Ószövetség, Ésaiás könyve 9:6, 53.fejezet)


Ha valaki többet akar tudni róla

www.bikkiadó.hu , Reisinger János: Bibliai próféciák korunkró - könyvet itt megtalálja.

Beszél milyen próféciák teljesedtek eddig be és melyekre vár még az emberi történelem.

2011. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, én is jósolok.

Bizony bizony lesznek esők, háborúk, járványok és belvizek, a nap izzó korongja alatt sok ember segge vörösre ég majd vala, máshol meg csöndben fagynak meg a parasztok a házaikban, mert ajtót a magyarra magyar nem nyit vala, pedig olyan szittyák, Árpád népe vannak ők vala. Egyre több leszen a politikai sggnyaló kik nemzetük elvesztését nem értik meg majdan vala.

Érveik híján piros gombokat nyomkodnak majd vala, és börtönné válik majdan az teremtett világ az ekkora surmók létezésének okán vala. Én mondom megérdemlitek azt büneitek okán durva büntetésül legott.

Folytassam? Minden jóslás pont így született, de nem öt perc alatt, ezért lehet kidolgozottabb. De igazam lesz.

2011. jan. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!