Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A kisfiam tenyerében az...

A kisfiam tenyerében az életvonal elindul, majd annak a középső részénél kettéválik. Ami elindul életvonal, az rövid, az elágazott része pedig leér a csuklójáig. Mindkettő határozott, törés nélküli. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy úgy hajlik a hüvelykujja, és úgy szorul ökölbe a tenyere, hogy ezeknek köszönhetően ilyen gyűrődések alakultak ki rajta.
2011. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Az én kislányomnak pedig nagyon rövid az életvonala, teljesen ki vagyok borulva ezért.
2011. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Semmit nem jelent ez az életvonlazás. Dédapámnak a tenyere közepénél sok kicsi hajszálvonalba futott az életvonala, és utána véget is ért, ehhez képest 103 évet élt, 7 szép gyereke volt, hosszú, boldog házassága (dédmamám 98 évet élt)... Pedig mondták neki a javasasszonyok, hogy korai halála lesz (abban a korban ez még nagyobb divat volt, mint most).

Úgyhogy az életvonal az csak a tenyered hajlása folytán keletkezett gyűrődés, ahogy az első írja. Ne stresszelj miatta.

2011. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Különben is a gyerekek tenyerében levő vonalak sokat változhatnak még. Sőt a felnőtteké is,attól függően,hogy milyen munkát végeznek.

Ezekből semmilyen következtetést nem lehet levonni.

2011. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat! Annyira rossz érzés, amikor azt hiszi az ember, hogy a gyereke rövid ideig fog élni.
2011. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

10:22 vagyok

Még hozzáteszem, hogy kislánykoromban az én életvonalam sem ért át a tenyeremen. Úgy hét éves koromig. Ma 25 vagyok, még a csuklómon is folytatódik...

2011. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
OK.
2011. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Az életvonalam többször is megszakad,és nem ér el a csuklómig. A szülésen kívül soha nem voltam kórházban,soha nem voltam komoly beteg. Különösebb tragédiák sem értek. 76 éves elmúltam.
2011. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem sokat tudok a tenyérelemzésről, de az itt írók megnyugtatására mondom, hogy az élethosszat nem kizárólag az életvonal határozza meg, hanem a vonalak összessége, meg a csuklóvonalak száma is beleszámít. Tehát, ha egyik vonal rövidebb, nem kell rögtön megijedni!

Az életvonal az élethez való viszonyt, a fizikai erőnlétet, a fizikai dolgokhoz való hozzáállást jelenti is jelenti.

Úgy olvastam, az elágazás inkább nyughatatlanságot, utazásokat, vagy valami miatt másfele terelődik az élete az illetőnek. Ez persze lehet akár egészségügyi probléma, vagy baleset is, de ehhez a többi jelzést is látni kell a tenyéren.

2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bretso ***** válasza:
45%
Ez azt jelenti, hogy a teste amőbaszerűen kettéválik 30 évesen és két testben létezik tovább. Hát nem nagyszerű?
2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!