Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A kisfiam tenyerében az...

A kisfiam tenyerében az életvonal elindul, majd annak a középső részénél kettéválik. Ami elindul életvonal, az rövid, az elágazott része pedig leér a csuklójáig. Mindkettő határozott, törés nélküli. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha rövid az életvonal a kezén, akkor sajnos hamar meg fog halni. Tapasztalatból mondom, sok ilyennel volt már dolgom. Kezdj gyűjteni a koporsóra, de a sírhely kiválasztásánál ügyelj arra, hogy kelet-nyugat tájolású legyen, különben a kisgyermeked lelke nem jut el az örök vadászmezőkre.
2011. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes hozzáállásokat tapasztal itt meg az ember. Mennyire vészesen komolyan gondolják egyesek, hogy ha feltesz valaki egy ilyen kérdést, akkor az csak olyan mentalitású lehet, hogy az ezoterika, jóslás és hasonlók mentén éli le az életét. Kíváncsi voltam, hogy jelenthet-e valamit, amit a kérdésben feltettem. Igazából hozzáértő ember válaszát vártam volna, bár nem is tudom, hogy miért hittem, hogy tenyérelemző válaszolni fog pénz átutalása nélkül :). Minden esetre megmosolyogtató volt a egy-két ember reakciója :D! Az utolsónak üzenem, hogy sajnos déli tájolású sírhelyet fogok szerezni, mert szeretem a napos oldalt :). De ugye mint tudjuk, hogy akinek haláláról beszélünk, az sokáig fog élni :):), ha már a a jóslás kategóriában írunk :D!
2011. febr. 9. 10:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakember. De na egy könyvem a tenyérjóslásról.

A szerző szerint tenyérből nem lehet jósolni,csak mindkét tenyér papírra tett lenyomatából. (festéket kell használni ehhez.)

Elemezni kell a tenyereken levő minden vonalat, pontokat,csillagjegyeket stb. Ezek mind befolyásolhatják a vonalak jelentését jó és rossz irányba is. Figyelembe kell venni azt is,hogy az illető milyen munkát végez. A fizikai munka is megváltoztathaj a jelentéseket.

Kisgyereknek pedig még nem lehet jósolni,mert a vonalak még sokat változnak felnőtt koráig.

Egy-egy elemzés napokig tarthat,és akkor sem biztos,hogy minden következtetés beválik.

szerint a fiad vonalaiból még szakember sem tudna határozott véleményt mondani.

2011. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 antistupid válasza:
Az embernek muszáj hinnie valamiben, homo religiosus (vallásos ember). S akinek nincs valami normálisan(!!!) gyakorolt vallása, az előbb-utóbb FANATIKUS lesz, vagy DEPRESSZIÓS vagy VALAMI HÜLYESÉGBE kezd hinni. A hülyeség piacnak mindig óriási forgalma volt és van is a mai napig. A hülyeség attól kelendő, hogy általánosság-szósszal tálalják. Pl. "A kölcsönhatás elvén minden hatással van mindenre. S élnek köztünk úgynevezett REZONÁTOR emberek, akik sokkal finomabb rezgéseket is képesek felfogni, mint az átlagember. Gondoljon csak művészekre, micsoda különleges egyedi módon megáldott rezonátorok ők. Én is rezonátor vagyok, aki a segítségre szoruló ember szavai mögött megérzem a fő rezgést. Önnek pszichoszomatikus problémái lehetnek, s egészen biztos, hogy küzd némi emésztési problémával...." s biztosan találnék stupidodt, aki ezt elhiszi. Kérem olvasson fel egy szűz-horoszkóp írást egy akármilyen másiknak (pl. ikernek), úgy hogy csapja be egy kicsit, hadd higgye csak, hogy rá vonatkozik, s a stupidja úgy fog bólogatni, mint a damilnyakú műanyag bólogatós birka. A kiromancia (tenyérjóslás) is a jódumájú hülyeség-árusok ősi portékája, olyan hülyeség-árusoké, akik ahelyett, hogy az eszüket a közjó szolgálatába állítják, hülyítenek másokat úgy, hogy a végén ők maguk is elhiszik az ál-intelligens stupidságot! Mindig van stupid, aki vevő rá. Kérem, ön ne legyen ilyen!
2014. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!