Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szokott-e hazudni az inga?...

Szokott-e hazudni az inga? Vagy nem tudom jól használni?

Figyelt kérdés
2x is becsapott,pedig a megszokott módon szoktam használni.Vagy mégsem?
2011. jan. 27. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha olyat kérdezel, amiben érzelmileg érintett vagy, akkor azt mondja, amit "hallani" szeretnél.
2011. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy csináljam azt hogy ne befolyásoljam semmivel?
2011. jan. 27. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz nem befolyásolni. Az inga alapból az akaratlan apró izommozgásokra épül, máskülönben nemcsak a kezedben mozogna, hanem ha csak felakasztanád valahova, akkor is.

Tehát szerintem, ha nem tudod a használata közben kiküszöbölni a kérdezett dologgal kapcsolatos érzéseidet, gondolataidat, akkor könnyen becsaphat.

2011. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kérj meg egy másik embert, aki abban az adott kérdésben nem érintett érzelmileg, hogy ingázzon neked.
2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az inga a vágyaidat mutatja.

Ha más ember kezében van, akkor az ő vágyait.

2011. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
A kérdésedre a választ az adja meg hogy milyen a viszony az inga és közted,mennyire szoktatok össze,mennyire észleled az inga apró mozgását is? Hazudni? Az inga nem ember csak eszköz és benned van a válasz az inga csak felhozza a tudatalattidból és láthatóvá teszi. Ha valótlant jelez akkor te magadnak próbálsz valótlant eladni. Mindenki alkalmas ingázni egy bizonyos szintig csak kellő komolysággal és végtelen szorgalommal cselekedje azt.
2011. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Elmeselek valamit. En az unokatestveremet is ki tudtam lenditeni ugy, hogy o fogta, es az o energiajaval volt feltoltve. Pedig direkt o ingazott, hogy en ne tudjam befolyasolni. Erre feltunt, hogy szamomra kedvezo valaszok jonnek ki, es akkor teszteltuk, hogy vajon en befolyasolom-e. En voltam. Ezt csak azert mondtam el, hogy lasd, en pl alkalmatlan vagyok ingazasra, mert nem csak a magamet, maset is tudom befolyasolni. Lehet, nalad is hasonlo a helyzet.
2011. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet de a legutóbbi kérdésemre nagyon helyesen válaszolt és be is teljesült,remélem a többire is ilyen szerencsém lesz...

Szóval azt kérdeztem tőle h teherbe eshettem-e,megmarad-e a baba?egészséges lesz-e és h mi lesz...?és h októberben szülni fogok kiváncsi vagyok,ja és állitólag fiam lesz az inga szerint ,kiváncsi vagyok...:)

2011. febr. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!