Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan valaki aki járt...

Van itt olyan valaki aki járt jósnőnél, Szentlőrincen, tényleg olyan jó, mint ahogy mondják, elküldené nekem valaki az elérhetőségét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 17:40
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne keress fel egy jóst sem. Azzal csak átkot hozol az életedre! A Biblia szerint minden kuruzsló és varázsló nem fog büntetlenül maradni!

Jó tanács! Jósnő helyett inkább keresd az Urat, ő benne bízhatsz, nem hazudik, hisz nem ember!

2011. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Tudom nagyon rég írtad ezt a bejegyzést, annyit mondhatok hogy nagyon jó! Teljesen megdöbbentem a képességén. Mindenképpen ajánlom. Az olx-en hirdeti magát, ott megtalálod a telefonszámát.

2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, én is bocsi hogy csak most de korábban nem láttam, Szentlörincen van egy nagyon aranyos , kedves asszon a Sárika. szerintem öt keresed, megkeresem holnap a név jegyét és ha gondolod megadom a számát, nagyon erős, és ügyes, és első a jós nem csak átkozni tud, segíteni és akár életet, illetve életeket menteni, ugyan is ha halálos átok vagy mondom úgy halálos rontás van rajtad, a jós segít, leveszi rólad és élhetsz, Sárika, nagyon jó!
2015. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* asszony
2015. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát szóval eljutottunk mi is a boszihoz;)

Tobbesszamban,egy élmény volt.

Nem nagyon, sőt alig hittem benne,elég fura a helyiség, ahol a jóslás zajlott.

Régi 'ragadós' kártya pokhálós fal, feszuletek, Szűzanya, különböző tárgyak látványa .

De ami ennél is hihetetlenebb, nem szólsz semmit,választasz 9 lapot, es szó hang nélkül, elmondja ki vagy.

Mi történt eddig az életedbe, es mi fog.

Sajnos, vagy nem sajnos.

Minden bejött eddig, pedig sose gondoltam volna, es valahogy úgy voltam vele. Az életed egy személy irányíthatja, azóta hiszem, hogy van sors.

Persze johetunk azzal, ez csak véletlen, meg bekepzeltuk.

A nő tud,nem hókuszpókusz..

Számomra megdöbbentő volt,ez az egész.

Biztos hogy felkeresem még.

2017. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok :) Baràtnöm màr volt nàla többször, ès azt mondta, hogy nagyon tud!! Én is készülök hozzà! Szerelmi kötèst csinàltatott màr valaki nàla?
2018. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dia0000 válasza:
Sikerült valakinek a szerelmi kötés és mennyi idő kelet hozzá?
2020. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, én is jártam nála, nem is egyszer! Semmi a világon nem jött össze abból amit mondott! Kuruzsló!!! Röviden ennyi!
2022. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!