Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki tudná megjósolni a jövőmet...

Ki tudná megjósolni a jövőmet neten keresztül?

Figyelt kérdés

1998.09.18- ban születtem. kedvenc színem a dögös rózsaszín (hot pink) lány vagyok. barna haj, 156cm, 50kg..

kedvenc ételem a spaghety. válaszokat kérek.. :) (légyszi ne hüjeségeket irjatok) bírtok Írni az e-mail-omra is :)

előre is köszönöm :)


2011. febr. 22. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én az imént egy pillanatra beleláttam a jövődbe,de sajnos nem tudom Neked felolvasni képzeletem képernyőjéről,mert tele van olyan szavakkal és kifejezésekkel,mint "spaghety" "hüjeség" "bírtok írni" "e-mail-omra"...szóval köszönöm szépen a lehetőséget,de már a kérdést se értettük.

2011. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értenem az előző hozzászólóval, pedig én amúgy foglalkozom ilyesmikkel... De ebből az infóból egy dolog derül ki fényesen a jövődből: meg fogsz bukni nyelvtanból. :)


No, de kicsit komolyabbra fordítva! Ha valódi választ szeretnél, azt sajnos nem fogod megkapni a neten keresztül. És ne higgy senkinek, aki azt állítja, hogy ez így is működhet! Ehhez kell a személyes jelenlét, és az elmélyülés. Ha pesti vagy, vagy jársz Bp.-en; akkor nagyon szívesen rakok neked kártyát, de csak személyesen.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

"De ebből az infóból egy dolog derül ki fényesen a jövődből: meg fogsz bukni nyelvtanból. :) "

Nah estig jó kedvem lesz! Köszi :D

2011. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bretso ***** válasza:
Milyen szín az a dögös rózsaszín lány? Ez érdekelne. Mellesleg senki. A jövőhöz agy kell, neked ez hiányzik, sajnálom.
2011. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉN! de csak ha fizetsz érte 25 000 ft-ot. tuti jólást adok neked, ami 100%-os!
2011. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A születési idődet, a magasságodat, a súlyodat, a Hold és a csillagok állását figyelembe véve kiszámítottam hogy kb. a jövőhét közepén fogsz kapni egy jó vastag nyelvtankönyvet.
2011. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hahaha! :D Elszakadt a cérna! :D Ha így folytatod, a mai magyar társadalom mintapéldánya lehetsz.
2011. febr. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez mekkora mar?? mar csak azt kellett volna nagy betukkel kiirnod : PP vagyok.. :)
2011. febr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én annyit látok a te jövődben,hogyha mégegyszer ilyen hülyeséget kiírsz,akkor elment az eszed.rövid és tömör.ennyi voltam
2011. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!