Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Harmadik Babámat várom....

Harmadik Babámat várom. Hogyan lehetne megjósolni a nemét?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, ez csak "játék" de kíváncsi vagyok, hogy beválik-e. Az első két gyermekem olyan nemű lett, mint amit megjósoltak. Talán a harmadiknál is beválik.

Állítólag a tenyér kisujj felőli élén is meg lehet nézni (vonalakból talán...nem vagyok benne biztos)


Köszönöm!


2011. ápr. 24. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az első kettőt milyen módszerrel jósolták? Használd most is azt.
2011. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A nemét nem tudom, de a tenyér kisújj felőli részén a gyerekek számát szokták megnézni, nem a nemüket :) Nekem bevált amúgy. (egy vonal, egy gyerek) :)
2011. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
91%
Nekem nem kellet megjosolni a babakat.Mikor 6 hetes terhes voltam,es rosszul lettem a munkahelyemen,aznap ejjel azt almodtam hogy egy kis koporsoban fekszik egy kisbaba aki lany volt.Elotte terdeltem es sirva orditottam hogy ISTENEM NE VEDD EL TOLLEM.Es masnap megsinaltam egy terhessegi tesztet kivancsisagbol,es kiderult hogy babam lesz.Kesobb meg megszuletett a kislanyom:)A fiamat is alombol tudtam meg hogy fiu:)
2011. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
84%
ultrahanggal
2011. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha a tenyeredből lehetne jósolni a gyerek nemét akkor csak egyfajta lehetne.
2011. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
fiú lesz. 50% esélyem van rá...
2011. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Melyik az a rész a tenyerünkön ahol megnézhejük,hogy

hány gyeekünk lesz?Elmagyaráznátok?Esetleg link?:)

Köszi

2011. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Menj el egy Cigányasszonyhoz kártyát vetni, majd az kibazseválja mi újság...
2011. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a kínai fogamzásnaptárban. Nekem bejött, mert fiam lett.
2011. ápr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Eruthalion ***** válasza:

Jóslás terén nem vagyok a legjobb, de többféle variációról is tudok ebben az esetben. Ingával lehe megnézni többekközt, cérnára akasztott aranygyűrűvel ( ami lehetőleg a sajátod legyen ) de ahogy fentebb is írták, a tenyér külső szélén lévő vonalak alapján lehet a várható gyermekek számát és nemét megjósolni : a rövid rovátka lányt, a hosszú pedig fiút jelent. Azonban it vigyázni kell, mert a megfogant, de meg nem született gyermeket is mutatja ( abortusz, vetélés )


Nálam is bejöt,, a menyasszonyomnál is ( neki van két gyermeke korábbról ) és több ismerősünknél is pontosan bejött, egyetlen egyszer látszott tévesnek, merrt egy fiút, utána két lányt mutatott a tenyere, és csak két lánya van, de utólag kiderült, volt egy vetélése, aki kisfiú lett volna...

2011. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!