Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valamikor csak nevettem...

Valamikor csak nevettem rajta, ma már bosszankodom a rém hír terjesztőkön és még ezoterikus mázzal is bevonja. Ugye nem dőlsz be ilyeneknek, vagy igen?

Figyelt kérdés

"Kedves Mindenki!


A rémhír így szól!!!!!



Ma egész nap ( éjszaka, vagy hajnal óta) szórják repülőből Budapest felett a légteret egy fajta olyan spray-vel, ami nem a szúnyog risztást célozza meg.

És most finom voltam.

Tisztítsd a vizet, vonj védőburkot mindenki köré, és a város köré és érezd Önmagad szuverenitását. Használd a megkapott víztisztítást, és a levegőt se hagyd ki.

Ne hadakozz ellene, ne légy dühös, mert azzal erősíted ezt az energiát. Semlegesítsd és alakítsd szeretetté.


Ha olyan párhuzamos csíkokat látsz az égen, ami egy repülő mögött 1-2 percen túl sem oszlik el, akkor épp kapjuk a nyakunkba azt a tudatmódosító anyagot, amivel -a terv szerint- továbbra is "birkák"-nak kéne maradjunk.

Ne csodálkozz nagyon. A védőoltás mizéria "testvére" ez a módszer is.


Azért szép napokat és koncentráljatok önmagatok erejére és ne hagyjátok magatokat elgyengíteni.

Ölellek Benneteket,


Éva-Maja"

No ez már kiveri a biztosítékot.


Ha kora reggel felnézünk az égre, akkor párhuzamos csíkokat láthatunk,

amik elég nehezen oszlanak el.

Ma én is láttam.

Igen magasan ment egy repülő.

Megfigyeltem, hogy elment balra, majd nem is olyan sokára - egy kicsit

távolabb az előző csíktól - elment jobbra.

Ez így váltakozott.


2011. ápr. 1. 20:43
 1/3 anonim válasza:
amit látsz az égen, az lehet csak két felhő, de a repűlőgép mögött kicsapódó pára nem tudatmódosító anyag, ezt valami elmebeteg találta ki
2011. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt írta, annál már működik az anyag, az agyműködése leállt -.-
2011. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy az illető egy kicsit lökött, és retteg, hogy kinyírja valami . Istenem annyit se tud, hogy vannak olyan repülőgépek, akik kondenzcsíkot húznak maguk után?
2011. ápr. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!