Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki tud Keszthelyen vagy...

Otto97 kérdése:

Ki tud Keszthelyen vagy környékén olyan ezotérikus boltot ahol tarot kártyát lehet venni-vagy ki az aki tarot kártyát árul?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek olyan embert keresek aki árul vagy aki tud olyan boltot Keszthelyen vagy környékén ahol tarot kártyát árulnak.
2011. jún. 14. 14:35
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
Netről letöltöd, kinyomtatod nem jó?
2011. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kh-en a Sétálón van egy apró bolt, ha az OTP irányából mész, akkor bal oldalon (ha a Kastélytól, akkor jobbon :) ), olyan középtájon, a nevét nem tudom (lehet, nincs is neve), ott van egy csomó ezoterikus dolog, egyébként a kirakatából fel fogod ismerni, és nagyon kedvesek az eladócsajok.

Zegen esetleg a Sass-fészekben.

2011. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is Kesztehelyi vagyok-titeket hogyan hívnak?:DD
2011. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok keszthelyi, csak Georgikonos voltam 5 évig :)

második

2011. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második komentezőnek majd megnézem köszi!!!
2011. jún. 15. 14:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Második kommentező: Én nem találta meg azt a boltot úgyhogy ha el tudnád jobban magyarázni megköszönném!
2011. jún. 17. 08:33
 7/8 Won ***** válasza:

Szia!

Az online könyváruházakban lehet kapni, én is ott vettem és megjött, minden oké vele. [link]

2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kagome96 válasza:

Szia!

ha még nem találtál megfelelőt, az Alexndrában is lehet kapni a spár mellett

2013. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!