Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a világ végében?

Hisztek a világ végében?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban kezdek hinni a világvégében.Itt van ez a sok belvíz és a Japán földrengés ez egyre jobban kezdi elhitetni velem a világ végét ti nem vagytok így?
2011. ápr. 25. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én hiszek, egyszer mindennek vége lesz!
2011. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Cseráginé Mária válasza:
75%

Én hiszek a "világ végében" keresztény alapon! Szerintem

azzal nem kell foglalkoznunk, hogy mikor.Nem ez a fontos, hanem az, hogy addig hogyan élünk! Tudunk-e igazán szeretettel, megértéssel - elfogadással egymás felé fordulni.

2011. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. definiáld mit értesz a világ alatt
2011. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 BlackSword ***** válasza:
55%
Igen... És már itt is van a nyakunkon a civilizált világ vége... Erre legjobb bizonyíték ennek a témának -ezoterika- a jelenléte is... amíg a téboly és az őrültség szárnyat bont, addig egyre jobban vész ki az emberekből a józan ész, az értelem iránti vágy... Bizony mondom néktek ez már a civilizált világ vége...
2011. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23:30 civilizált világ vége? egy frászt. szerintem ez a civilizálatlan világ maradványa ami még velünk van de szép lassan kihal. úgy értem ma már legalább boszorkányokat nem égetnek.
2011. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mit értesz "világ vége" alatt?
2011. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyébként sem a belvíz (vicc) sem a Japán földrengés nem olyan horderejű, hogy kipusztítsa az emberiséget.

Sokkal jobban meg fogjuk érezni az energia válságot, ami a következő 30-40 évben be fog következni, mert fogytán a fosszilis energia hordozók, és nincs mivel kiváltani.

De még ez sem jelent világvégét.

Max ha ütköznénk egy kisbolygóval, vagy hasonló, bár még azt is túlélhetnénk. Mármint az emberiség maga.

2011. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egymást fogják kiírtani

Remélem még megélem

2011. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Definiáld hogy mi az a világvége...
2011. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a föld elpusztul pármilliárd év múlva, de ez még nem a világvége, naponta pustulnak el bolygók.
2011. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!