Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kit ajánlanál olyan jóst vagy...

Kit ajánlanál olyan jóst vagy jósnőt, aki Neked bevált és sokat segített abban, hogy megmondta a jövőt kerek perec?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen áron dolgozott, merre van az országban és milyen kérdésekben kértél, illetve adott magától tanácsot?
2011. máj. 18. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Láti a jövőt nem is olyan nehézt mint sokan gondolják s fele annyira sem misztikus mint ahogy az elterjedt a köztudatban. A jövendölés két részből áll az egyik az amely a jósban játszódik le a másik pedig az az információ tömeg amelyből aztán összeáll a kép.


A kártyák ingák stb stb millió egy módszer csak eszközt ad hogy könnyebben legyen olvasható az információ de azt mondom neked hogy ha ismered a jóslás mibenlétét és van egy kis tehetséged hozzá egy marék gombból is lehet jósolni vagy akármiből amit találsz.


És amondó vagyok hogy pontosabb információhoz is juthatsz ha magad próbálod meg kifürkészni a jövő dolgait.


Sokszor nincs is zükség magára a jóslásra mert már az odavezető úton kiderül a megoldás mert mindenkiben benne van a megoldás a problémáira csak nem tudatosítja magában.


Szóval ha problémád van írd e egy papírra és ötletelj rajta. Hidd el hogy előbb utóbb számos alternatíva fog jelentkezni megoldani bármi is legyen az.


Ha pedig szellemet vagy más entitást kérdeznél meditálj magadban és magad kérd meg hogy segítsenek. de ezzel De ezzel csak óvatosan nem árt előtte felkészülni kicsit.

2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a jóslás egy jól jövedelmezö iparág. Kis befektetés, nagy haszon. Csak hülyeségeket kell beszélni. Az exem mindemáron el akart menni egy idős jóshoz, így elkísértem. A lényeg, hogy annyit kért amennyit mi adunk. Gondoltam ingyé mé ne jósolhatna, dolgozzon meg azért amit az ex fizetett neki. Persze kérdezte mit tanulok, mi a hobbym, és nyilván abban jósolt karriert. Igenám, de ez nem jött be, mint ahogy nem lett hálisten esküvő, meg gyerek sem. Félelmeim amiket mondott, nos azok se voltak, nem is jöttek be. Semmit sem tudott megmondani, se nekem, se az exemnek, pedig neki mennyien ajánlották, meg blabla. Nos nem mondom megérte egyszer, jól elmosolyogtam azokon a hülyeségeken amit mondott.
2011. máj. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor valóban egy kóklert fogtatok ki. És valóban nagyomn sokan űzik ezt csak átverésként. Sajnos így természetes hogy romlik a hitele a valódi jósoknak.
2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már voltam kb 6 "jósnál". Határozottan mondták,amit igaznak gondoltak. Én nem vettem túl komolyan,majd meglátjuk mi lesz igaz belőle. Volt,ami bejött, de voltak akkora baromságok. Pedig mindegyiket mások ajánlották,hogy ez tutira megmondja mi lesz a jövő,nekik úgy lett minden.

Volt,aki annyira komolyan vette,hogy 1 hétig rosszul volt. Éppen lakásfelújítás volt otthon és minden szép,a jós meg azt mondta el fognak válni. Elhitte és majdnem belebetegedett,végül nem lett igaz a jóslat.

2011. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!