Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Terhesség egy jóslat miatt?...

Terhesség egy jóslat miatt? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
LEfeküdtem egy sráccal márciusban.Előtte azt mondta nekem valaki,hogy ennek a srácnak a következő barátnője terhes lesz(ezt a srác ismerőse jósolta a tudta nélkül,ő még most sem tud róla).védekeztünk,utána meg is jött de ebben a hónapban nem,már 15 napot késne..lehetek így is terhes?lehet ebben hinni?:S
2011. máj. 22. 08:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a terhességi tesztnek higyj. Nagymamámnak megjósolták, h 65 évesen fog meghalni. A jósnő elvileg nagyon ismert volt. Majdnem 10 évvel élte túl a halála időpontját. Egy ismerősöm is sűrűn hisz a jósnőnek, aki azt mondja, h a pasija (akivel kb 10 éve van és nem akarja elvenni, nem akar vele közös életet) szereti, a pasi meg szépen csalja is mostanában a lányt. Nem hiszek a jóslatoknak. Ha teherbe estél ott valami hiba volt a védekezésben, amit lehet, h nem vettetek észre. Minden esetre csinálj meg egy tesztet egyik reggel. Az is lehet, h túl sokat jár az agyad a jóslaton és pszichésen gátolod a vérzésed. Velem is előfordult már az utóbbi.
2011. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Páromnak két jós, egy férfi és egy nő is, egymástól 250 km-re és 3-4 hónapra fiú gyermeket jósolt.

Az első jóslat novemberben úgy szólt, hogy ebben a hónapban (novemberben) megfogan majd a trónörökös, kisfia fog nyáron születni.

A második jóslat márciusban volt, 250 km-rel arrébb jósolta egy nő, aki szintén fiút jósolt neki.

Annyi bejött, hogy nyáron gyermekünk születik, de nem fiú.

Én ezeket mindig szűrővel hallgatom.

2011. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha lemennél a gyógyszertárba és vennél egy tesztet? Ez nem jutott még eszedbe?
2011. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem,hogy nem is bennem ment el.a kérdés nem az igazából hogy terhes vagyok e,hanem hogy lehetséges e,hogy mindennek ellenére csupán a jóslat miatt terhes lennék?
2011. máj. 22. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze.

A srác kövi bnője terhes lesz.

Azt persze nem írték h a sráctól.

ÉS mivel az nem benned ment el, meg védekeztetetk is.. ???? ami azért érdekes, akkor miért védekeztek??


--> a Szentlélek termékenyített meg

2011. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért védekeztünk,mert szexeltünk csak végül nem úgy fejeztük be hogy bennem ment el. szerintem ebben semmi érdekes nincs..

tudom hogy kicsit érdekes a kérdés,igazából még én is annak tartom,csak na érdekes hogy pont ez van.amikor hallottam ezt a jóslat dolgot kinevettem ..nem tudom hogy mennyire lehet hinni ennek és mennyire nem.mert ha nem akkor miért nem jön meg?nem stresszeltem ezen csak amikor már 12 napja késett akkor feltűnt:S

2011. máj. 22. 09:42
 7/11 Bretso ***** válasza:
100%
Egy ostoba jóslatban hiszel, de egy nyomorék terhességi tesztet nem tudsz venni. Kérlek, könyörgöm, NE szaporodj, az mindenkinek csak rosszat jelentene.
2011. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jóslattól nem lehet terhesnek lenni. Van ún. pszeudo-terhesség, amikor valaki nagyon-nagyon terhes akar lenni előfordulhat, hogy minden testi tünetet produkál (elmaradt menzesz, nő a hasa, hormonháztartás is megváltozik, stb.), de még ekkor SINCS baba a hasában. Ahhoz, hogy valaki terhes legyen kell hímivarsejt + petesejt, az hogy ezek találkozzanak és utána a petesejt beágyazódjon. Nem tudom a jóslat ezt hogy tudná helyettesíteni.
2011. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez a téma biztos ide tartózik nem a szerelem/szex-kat ban?
2011. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a téma nem abban a katban van :D hanem ezoban már amióta feltették a kérdést :D
2011. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!