Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Téged mennyire foglalkoztat a...

Téged mennyire foglalkoztat a Maja jóslat? Hiszel benne?

Figyelt kérdés

Jövőre szakad vége a Maja naptárnak,vagyis addig írták.Hiszel valamennyire,vagy nagyon abban,hogy itt a vég a nyakunkon?

Tudjuk,hogy a Maják mire voltak képesek,hiszen a Fókuszba is benne volt,hogy ujjlenyomat alapján egy pálmalevélre a Maják leírták az egész életét annak az egyénnek.

Én őszintén szólva elgondolkodónak tartom az egészet,és NEM CSUPÁN EGY FILMRE HIVATKOZVA,hanem a VALÓS MAJÁKRA....


2011. jún. 24. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz jövőre világvége, de ha tovább folytatjuk a környezet nagymértékű szennyezését, akkor nemsokára az lesz.
2011. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

"hiszen a Fókuszba is benne volt"


Ennél azért biztosabb forrásokra támaszkodj.


Amúgy bocsánat az offért, és hogy a kérdésre is válaszoljak: Semennyire.

2011. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A második válaszoló jól beszél,de ennek ellenére,én nem hiszek benne,de nem is cáfolom meg,inkább elképzelhetőnek tartom.
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem tudok maja jóslatról, csak arról, hogy amikor megcsinálták a naptárukat, ez a jövő évi időpont olyan baromi távoli volt, hogy ennek a "digitnek" az átfordulását már nem kezelték. (Mindenesetre respect nekik, a XX. századi műszaki szakemberek messze nem állnak ilyen jól. 1995-ben még simán készültek olyan elektronikák, amik nem képesek kezelni az ezredfordulást (de még a századfordulást sem).)


A kérdésre a rövid válasz: annyira foglalkoztat, hogy a fentebbieket átgondoltam és leírtam. És nem hiszek a világvégében.

2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, de egyszer volt a tv-ben (nem mintha foglalkoztatna), hogy valami mostani maja jós (vagy mi a szösz)megmondta, hogy nem lesz világvéde.

De ha azt mondta volna, hogy lesz, akkor sem tudunk mit tenni. :)

2011. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez nem jóslat, hanem itt hagyták abba a naptárat!!! Szerencsétlenek meddig írják? 5012-ig? Mikor is éltek a maják... Nem írták tovább, mert elfáradt a kezük... Meg nagyban le*** hogy amikor ők már por se lesznek, mi lesz a naptári dátum. -.-
2011. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

am nem lesz világvége ezósként mondom!

fókusz.... egyesek retek adónak hivják azt az adott.

2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Nemrég jártam a maják földjén, igen sok információt kaptam, eszerint a maják kb. 5000 éves ciklusokban gondolták a világot, az ő időszámításuk, naptáruk ca. ie.3000-től kezdődik, ennek a mostani ciklusnak (volt nekik előző is!) lesz most vége és kezdődik egy új.

Lehet persze nagyobb esemény, nagyobb napkitörés, földrengés vagy vulkánkitörés, de nem elpusztul a föld tok-vonó alapon képzelik...

Ennyi...

2011. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
am amugy 2013-ban napkitörés lesz és az elektromos dolgok akkor elromlannak amiat.
2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nem lessz semmi, a maják eddig csinálták meg a naptárukat és kész
2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!