Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 36 éves a barátom, és húsz...

36 éves a barátom, és húsz leszek! Működhet ez köztünk hosszú távon? 1hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem un, vagy nem talál egy másik huszast.
2011. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

én 18 a barátom 33.

régóta vagyunk együtt,abszolút hűséges,megbízható,és szeretjük egymást.

szóval működhet ez nem korfüggő.

2011. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hogyne, nem a kor számít (persze ez csak 16-tól fölfelé értendő) :D
2011. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Hát, én mindig is úgy gondoltam, hogy egy olyan csávó, aki ekkora korkülönbséggel keres barátnőt, valamiben defektes
2011. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy a korkülönbség.


Egy 36 éves férfi már érett férfi, legtöbbször családja van, karrierje, egy csomó dolog áll már a háta mögött, múltja van, nem a rossz értelemben, de már sok mindent megélt.


Egy 20 éves lány meg most került ki az iskolából, semmit nem tapasztalt még szinte, alig dolgozott, még kialakult világképe sincs, hiszen az iskolán kívül alig történt még vele valami.


Ez akkora életszemléletbeli különbség, hogy nem is tudom, hogy a szexen kívül hol lehet közös pontot találni.

2011. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
véleményem szerint egy 36 éves férfi a sex en kívül mást nem lát egy 20 éves lányban." friss pipi husi" na meg büszkeség hogy 20 éves csaja van
2011. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Szia!

Mikor összejöttünk a Párommal, Ő 35, 20 éves voltam. Egy 10 éves kapcsolat volt mögötte, nem miattam szakítottak. Már több mint 5 éve együtt vagyunk, jön a baba is. Nálunk működött/működik.

2011. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Előző vagyok, bocs, kimaradt, hogy én voltam 20, de gondolom, azért érthető:)
2011. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Azon nem érdemes meglepődni, hogy a férfiak a szexen kívüli tevékenységeket nem feltétlenül a párjukkal folytatják. Lehet, hogy a nők is így vannak ezzel. Két férfi barátkozása (nem ”liberális” aspektusban!) valamilyen közös érdeklődési terület, hobbi alapján jön létre.

Az ellenkező neműek pedig nemi alapon (hormonok ösztönzése) jönnek össze: a ”rövidtávú” cél a szex, a hosszútávú pedig az utódnemzés. Tehát a szexen és családon kívüli érdeklődési területnek nem kell kötelezően közösnek lennie, de egy fokkal szerencsésebb lehet, ha van átfedett terület is.


Mivel a két nem kapcsolódási alapmotivációja a szex, a család, és pl. nem a világegyetem létrejöttének megvitatása, ezért a korkülönbség nem számít egy bizonyos életkor-intervallumon belül. Ez az életkor-intervallum nem más, mint az aktív nemi élet időszaka.

Gondoljuk csak végig: van egy pár (férfi: 33, nő: 18), és vígan élnek, míg a férfi el nem éri az 50-ik életévét, amikor is elkezdődik a férfi nemi hormonok viszonylag gyors, pár éven belüli leépülése. Ekkor a nő még csak 35 éves, és a nemi hormonok még tombolnak benne. Ilyen esetben csak egy nagyon komoly kapcsolat, motiváció tudja összetartani a párt, ami nagyon ritka. Minél nagyobb a korkülönbség, annál rövidebb lesz a ”közös” nemi-élet időszak.

Vegyük figyelembe, hogy a hormonok még az aktív nemi életben is arra ösztökélik az egyedet, akár ffi, akár nő, hogy gyakran váltson partnert, mert így több utód születhetik (csak néhány állatfajnál van ez másképp).

A hormonoknak ez a munkálkodása okozza a szerelem megszűnését viszonylag rövid időn belül. Ezért senkit nem érdemes okolni, a szerelem megszünéséért. Tehát még akkor is szakításra ösztönöznek a hormonok, amikor mindkét fél benne még van az aktív nemi korban. Most akkor képzeld el, hogy miként reagálnak a hormonok, ha a párod nemi hormonjai már jócskán leépültek!

2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 melcsiboszi válasza:

11:59 és 23:39, ne hozzatok elhamarkodott ítéletet, mert ez egyáltalán nem így van. Én megcáfolom ezt, mert én 20 vagyok, a férjem 47, imádjuk-szeretjük egymást, majdnem két és fél éve vagyunk együtt, 3 hónapos lesz az első gyermekünk. A kapcsolatunkban egyáltalán nem központi kérdés a szex, ami központi, az a szeretet, a megértés, az elfogadás, a másik segítése, meg persze most már a babócánk. :) Való igaz, hogy neki már van "múltja", de én pont a tapasztalatai miatt csodálom őt és felnézek rá, és rengeteget tanultam és tanulok tőle, sok mindentől "megvédett" az, hogy ő annyival többet tud a világról.

Szóval az egyáltalán nem igaz, hogy csak a szexre kell egy idősebb férfinak egy fiatalabb lány, meg hogy "mutogatni" akarja. Ha igazán szeret és tisztel, akkor ez fel sem merül. Úgyhogy nyugalom! És sok boldogságot! Szeressétek egymást nagyon-nagyon, és akkor működni fog!!! :)

2011. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!