Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 36 éves a barátom, és húsz...

36 éves a barátom, és húsz leszek! Működhet ez köztünk hosszú távon? 1hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

”Szóval az egyáltalán nem igaz, hogy csak a szexre kell egy idősebb férfinak egy fiatalabb lány, meg hogy "mutogatni" akarja.”

, , , , , , , ,


Ezzel teljes mértékben egyetértek, nekem is volt egy ilyen esetem. Ameddig csak lehetett halogattam a konkrét szexet (de az erotikus közeledést nem), mert nekem is főleg a közeli embertárs kellett, de végül a nő hormonjai kikövetelték a jussukat, és érezhető volt a szexben a korkülönbség, amit a nő nem tudott kellő életbölcsességgel kezelni.

Tudom, hogy vannak kivételek, amikor sikerül uralkodni a hormonok fölött, de kivételekre számítani annyi, mint bízni az ötös találatban.

2011. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Csak azokat vedd figyelembe, akik konkréten a saját tapasztalatukat írják és a korkülönbség szinte azonos.


Dönteniu azonban, ha döntened kell, ne ezen az alapon, hanem saját meggyőződésen alapján dönts, a szeretet, szerelem,megétés,együtt-élés és vállalás legyen a döntő.


Sok sikert.

2011. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Ne kösd magad le 20 évesen! Még előtted az élet!
2011. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én 19 vagyok, Párom 29, két éve vagyunk együtt, és közel 1 éve élünk együtt. Nem tudom mással elképzelni az életem! Mert tudnék Nélküle élni, csak éppen nem akarok! Tökéletesen működik, és a különbség úgy gondolom akkor gond, ha érzed! Mindenki annyi idős, amennyi lélekben! No én lélekben jóval több vagyok, mert nagyon sokat megéltem már...:S Ő is sokat, és tökéletesen megértjük egymást! Ne adj fel egy szerelmet a számok miatt! Már ha szerelem...ha nem, akkor nincs is miről beszélni!

2011. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Rettenetes nagy tévedésben vannak akik előitélettel vannak az ilyen esetek iránt. Egyáltalán nem csak a szex a központi kérdés .Inkább a 35 éves FF és a 19 éves lány családi háttere határozza meg mind két fél számára a döntést. Annyi bizonyos , hogy egy házas embernek több félteni valója van mint egy fiatal lánynak Első sorban ha va gyerek, második sorban a felépítet egzisztencia amit el tud veszíteni.
2011. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Tudom, hogy nehéz előrelátni, de mégis érdemes végiggondolni, hogy képes lesztek-e elfogadni azt, hogy sokkal hamarább kell lemondanotok a közös nemi együttlétről, amikor a ma még aktív nemi életben lévő párotok ebből a szempontból már nem lesz élvezhető. Minél nagyobb a korkülönbség, annál hamarább marad a nő szexuálisan ”árva”. Akinek ez nem gond, az már csak azt mérlegelje, hogy a férfiak amúgy is rövidebb életűek, és ha még a korkülönbség is nagy, az egyedülmaradás időszakát ez még jobban növeli. Akinek pedig a szex előbbvaló, az még jobban gondolja meg...

Én kb. 5 év korkülönbséget tartok ideálisnak annak, akinek fontos a szex. Akinek nem a szex a lényeg, annak elfogadható kezdetben akár 15 év korkülönbség is, de számítani kell az ebből fakadó későbbi gondokra (pl. korábban társ nélkül maradás). Mindez persze csak hosszútávú tervezésről szól...

2011. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Tele van a világ elvált házasokkal, akik egy korosztályba tartoznak mégsem tudtak fenntartani egy normális kapcsolatot. A korkülönbség a leg lényegtelenebb dolog, amitől egy kapcsolat nem működhet. Az egészségét, a pénzét, ne igya, és ne füstölje el, és legyen megbízható.

És jobb, ha van közös érdeklődési kőr. Beszéljétek meg mi az, amit mindketten szerettek.

2011. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

10:51 -nek.

Mit jelent az, hogy: „Ne kösd magad le 20 évesen! Még előtted az élet!”

Hagyja magát minél több f***-ra felpróbálni, mielőtt megállapodna?

Egy „lekötött” kapcsolat maga az élet.

2011. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!( Melcsiboszi)köszönöm a jókívánságokat, és viszont kívánom nektek én is:)

A sexről csak annyit, hogy 20éves vagyok, de még szűz! Elég nehezen akar összejönni a dolog, mert fáj,de nagyon megértő! Úgy gondolom,hogy ha csak a sexet akarná, akkor nem lenne megértő, és tovább állna.. próbálkoztunk már csak még nem jött össze a dolog,mert fáj!Tehát nem hinném, h csak erre menne..,mert akkor nem „szenvedne egy szűz lánnyal”

2011. jún. 13. 23:20
 20/25 anonim válasza:

”Tele van a világ elvált házasokkal, akik egy korosztályba tartoznak mégsem tudtak fenntartani egy normális kapcsolatot.”

, , , , , , , ,


Ez igaz, de kb. ugyanolyan arányban vállnak el azok is, akiknél nagy a korkülönbség. Mondani lehet, hogy ebből a szempontból egyenlő a két eset.

A nagyobb korkülönbség kedvez a férfiak ”stabilitásának” (ilyen esetben ritkábban szakítanak), de ilyenkor viszont a fiatalabb nők részéről nagyobb a szakítás gyakorisága.

A nagyobb élettapasztalat mindenképpen előny. A hiedelemmel ellentétben ilyen esetben nem az a jellemző, hogy a tapasztaltabb partner ravaszabb és aljasabb (30 fölöttiről van szó!), hanem inkább az, hogy jobban tudja, hogy mindkettőnek mi a jobb (azt már megtanulta, hogy az nem vezet eredményre, ha csak a saját érdekét követi).

2011. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!