Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya. Hogy értelmezzem...

Cigánykártya. Hogy értelmezzem, ha az jött ki hogy? (lent)

Figyelt kérdés

első lapnak a szerető, utána a halál, aztán váratlan öröm, ajándék, hűség és szerelem.

arra kérdeztem rá, mi vár érzelmi téren, mert hónapok óta nincs semmi. de nem tudom megfejteni, mire utal most a halál lap.

szeretőm meg nincs. :D


csak azok írjanak, akik értenek hozzá!!!

nem kell rizsa, hogy ne higgyek benne és ilyen nincs stbstb.

köszönöm :)

L


2011. júl. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

a halál lap a változást is mutatja.Vagyis váratlanul majd mégis jön az a szerető.Ajándék,hüség,szerelem...szerelmes leszel.

Lehet tévedek,csak egy tipp volt,nem vcagyok jósnő.

2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én is foglalkozom cigány kártyával, leírom, mit jelent, ami kijött neked:

Volt egy szeretőd régebben, aki elhagyott Téged, az elhagyása jelenti a halált. A váratlan öröm jelenti azt, hogy a jövőben fog veled érzelmi értelemben egy nem várt esemény történni, az ajándék pedig az, hogy az "öledbe pottyan" egy társ, nem kell érte különösebben tenned, a hűség és szerelem pedig azt jelenti, hogy hűséges lesz hozzád, és boldogok lesztek!

Ennyi.

2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló:

Nekem is leirod ha leirom a lapjaimat?

2011. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

tényleg volt egy szeretőm, aki elhagyott, de ez már elég régen volt. :)

2011. júl. 25. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod, igazat mond a cigány kártya, szerintem az a leghitelesebb a jóskártyák közül!
2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a leghitelesebb, csak éppen baromira nem jól értelmezted a lapokat... Annyira mégsem értesz hozzá.
2011. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó, te hogy értelmeznéd?
2011. júl. 25. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia! :)

Lesz egy szeretőd. Utána a kapcsolat meghal.Aztán váratlan öröm lesz a családban. Valakiajándékot vesz neked, utána hüséges lessz hozzád és utána bekövetkezik a szerelem.


Bocsi ha egy kicsit nyers voltam. =)

2011. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!