Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek az EZO. TV-ről?

Mi a véleményetek az EZO. TV-ről?

Figyelt kérdés
Főként azoktól kérdezem aki khisznek ilyesmiben.
2011. júl. 4. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ők is tudják, hogy hazudnak csak ebből élnek!

Amúgy hiszek a spirituális dolgokban, de ők tényleg szánalmasak!

2011. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :) De az öregek hogy gondolhatják, hogy ez megváltás az életükben?
2011. júl. 4. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Hiszek az ilyen jóslós dolgokban(voltak már meglapő dolgok rendes jósnőnél),de ez az EZO tv.Ez egy kamu.
2011. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Én bírom az ezotériát mondjuk abból is inkább csak a szellemes részét.

de qva nagy átbaszás amit ők csinálnak. sajnálom az embereket akik hisznek nekik

2011. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Legalább pörögne a műsor.

Újabb és újabb lelkek kapnának segítséget. De a nagy része azzal telik, hogy a műsorvezető próbálja eladni ezt a sz*rt, a telefonálók meg nem tudnak adásba kerülni.

Akkor meg minek?

2011. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Én már évek óta foglalkozom okkultizmussal és biztosra mondhatom hogy csalók. Ne gazdagítsátok azokat, csak nevetségessé teszik azokat akik tényleg értenének hozzá...
2011. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Az aztadom! segít, pont most jártam fent, és megláttam ezt a vidit, eszembe jutott ez a kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-LekiXCgHRc&feature=player_em..

2011. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
pénz pénz pénz
2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
81%
Én magam járatos vagyok az ilyenekben, de a másik oldalról. Hobbi asztrológus vagyok, és el kell mondjam, hogy a TVnek nincsenek olyan frekvenciái, amin kereszül energiát lehet küldeni, így a kártyajóslás, és minden más ezoterikus dolog KAMU! Egyébként egy igazi jóslás 30 perc alsó hangon! És nem létezik, hogy percenként 375 forintot számoljanak fel! Tehát az EZO.TV, de az ASTRO SHOW is baromság, ja, és nem ők az ország vezető jósai, ők csak színészek!
2011. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már kezdtem megijedni hogy mindenki megbolondult de akkor szerencsére nem :)

Mindenkit felpontoztam!

2011. júl. 5. 11:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!