Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósok, jövendőmondók, tisztánl...

Jósok, jövendőmondók, tisztánlátók! Lesz 2012-ben világvége vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

markodani1997

Te mikor akarod megismerni a magyar helyesírást?

2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
57%
Senki nem tudja sőt ...nem is tudhatja ,hogy lesz-e ,ha valaki szerint lesz akkor lesz ,havalaki szerint nem akkor nem.Viszont tudom,és mindenki más is ,hogy a maják jósolgattak úgy...hát, jó régen 1 .nem ugyanaz az időszámításunk 2.2012 december...őőőő...21.-énlesz valami ,ha nem is pont akkor ,de 2012-ben történni fog valami.A bolygók egyre közelebb vannak egymáshoz és 2012-re tuti egy síkba lesznek.Én nem vagyok naív ,de szerintem nem aranyeső fog hullni a jó anyámra ,én sem tom ,de ha tunnám én megmondanám:D Ez haláli XD
2011. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
várd ki a végét!!!
2011. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
100%
Akkor lesz csak világvége, ha elfogy az összes Mila keksz...
2011. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Cuccster ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, pont ezért kérlek, utald át a pénzed a számlaszámomra és mindenki aki hisz benne , mivel nem lesz rá szükségetek :) Nekem viszont lesz.. :D
2011. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, mint ahogy 23 óra 59 perc után sem semmisül meg az univerzum, csak egy új nap kezdődik. Hát itt is valami ilyen lesz, csak most nem csipásan ébredünk büdös szájjal, hanem páran levágják, mi a meló, a többi megy majomnak egy másik bolygóra.
2011. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
100%
Egyszer - talán nem is oly' soká - drasztikusan lecsökken az emberiség létszáma. A fennmaradó emberek más társadalmi formában fognak tovább élni, mert ez a mai gazdasági és technikai, pénz alapú rendszer hosszú távon zsákutca.
2011. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
100%

Figyu én meg mondom neked a frankót!

A maják lélek szintű változást jósoltak, és nem azt, hogy mind meghalunk! Tény ami tény, tényleg önpusztítást végzünk környezeti szempontból, és nagyon örülök, hogy az elöttem szólók egyike is rájött arra, hogy nagyon rossz irányba hala ez a materialista világ, az örökös pénzsóvárgással együtt! Írjűtok be bűtran a google-be, hogy Ravo Zapper, ez a szerkezet inden betegséget gyógyít meg váltás lenne a világnak, és nem kellene magunkat mérgeznünk, a sok gyógyszerrel. Továbbá nem kellene a sok benzingőzt szívnunk, ha beindulna a sűrített levegővel működő autók gyártása!

Figyelmetekbe ajánlanám ezeket, és gondolkozzunk!

[link]


És ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=OJeMnZuOOJU

2011. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
A fenét lesz! Annyi évre lett már kiírva, hogy már rég halottak vagyunk. am. is... Azt hallottam egy tudóstól, h. nem lesz! De anyám... a jövendőmondók csak kamuznak-.-, hisz ezért kapják a pénzt.
2011. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!