Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósok, jövendőmondók, tisztánl...

Jósok, jövendőmondók, tisztánlátók! Lesz 2012-ben világvége vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
100%
nem lesz, viszont lesz nagy káosz... a sok idióta ember majd fosztogat stb. amúgy szerintem van benne valami, csak nem az egész világnak lesz vége, hanem valami lezárul, vagy épp megváltozik. pl sok a katasztrófa az utóbbi időben, és egyre több egyre kisebb időközönként.
2011. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%

Állítólag 2012. dec. 21-én a bolygók egy síkba kerülnek (ez tény a csillagászok szerint), és ez egy olyan ritka dolog, ami több tízezer évente egyszer van, így nem tudja senki, mi várható, mert nincsenek írásos emlkékek erről. Amire tippelnek az az, hogy ehhez a dátumhoz közeli időkben, előtte és utána az időjárás eléggé megbolondul, illetve a légköri viszonyok eltérnek a megszokottól, de hogy ennek az eltérésnek milyen mértéke lesz, azt senki sem tudja.

Ha több tízezer évvel ezelőtt megmaradt a Föld, akkor feltehetően most is megmarad, és néhány év múlva megint visszatér minden a normális kerékvágásba. A bolygók csak kimozdulnak egymás takarásából, és megint felkel a nap, reményeink szerint.


Azt olvastam, mindenképpen hatással lesz (illetve talán már van is) a Föld légköri viszonyaira a bolygók egymáshoz viszonyított speciális állása, de csak tippelni tudják, milyen hatások lesznek ezek.

2011. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
57%

Ha Te azt hiszed, hogy lesz, akkor Neked lesz....

Ha azt hiszed, hogy nem lesz, akkor Neked nem lesz...ENNYI

2011. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
83%

Ha máer világvége, akkor ahogy a szőke nő csinálja:


-Doktor Úr mérget ittam, meg fogok halni?

-Megnézem mit tehetünk, de améregtől mindenki meghal!

-Mindenkiiii????? Úristen mit tettem???!!!


De az is lehet, hogy jönnek az UFOk.

2011. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
Szerintem is az UFO-k fognak jönni, de inkább a pénzel, mint fizető eszközzel fog vmi történni. És az h eljön az isten meg a démon meg ilyen izék tutira nemfognak bekövetkezni... márcska azértis , mert besincs bizonyítva hogy létezik. Én inkább a tényekben hiszek. Jaés azt h világvége, aztis a média találta ki.
2011. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
Sry az íráshibáért :)
2011. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
36%
látom itt mindenki jós meg jövendőmondóó!:D..inkább küldj be egy spanglit aznap azt gyönyörködj!xd...
2011. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
...ha lesz is, azt mi már nem látjuk meg!
2011. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
egyszer biztos , hogy lesz világ váge de nem most!! ha a Hold eltávolodik a Földtől akkor lesz NAGY baj!! És UFO-k?? ne röhögtess már!
2011. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
Minden pillanat az,hiszen régiek elmúlnak, újak veszik át a terepet. Az már "új" világ.
2011. aug. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!