Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha a jobb tenyeremen az...

Ha a jobb tenyeremen az életvonal ketté szakad, akkor tényleg hirtelen halált fogok halni? Nagyon sok helyen írja ezt, és ez nem hagy nyugodni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:50
1 2
 1/18 Baliii válasza:
Szerintem az egy hülyeség. Ne hidd el amit írnak róla.
2011. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy hiszek benne, azt se, hogy nem, de ha rágondolok akkor kitör a frász. És talán azt a választ várom, hogy valaki azt írja neki is ketté van szakadva fiatal kora óta és él és virul. Meg azért is foglalkoztat, mert állítólag 7 évente ismétlődnek a dolgok és pont hét éve kezdtem új iskolát, mint most fogom. A napok ugyanúgy esnek elseje csütörtökre esett, mint most fog. Na akkor 5-én hétfőn elgázoltak, bár könnyen megúsztam. És kitör a frász.
2011. aug. 26. 16:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azt jelenti... Nyugodj meg! Nekem már tizenhét éve ketté van szakadva. Egyébként villanyszerelő vagyok, ha a halál hirtelen rám akarna törni, már megtette volna ;)
2011. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelenti azt.
2011. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm nyugodtabb nem lettem, talán csak 60 fele közeledve, mikor tudom, hogy még élek. (Egyébként a párom is villanyszerelő.)
2011. aug. 26. 17:03
 6/18 Baliii válasza:

Egyébként nekem is meg van szakadva.De azt nem kérdezted, hogy kinek van még ilyen. Én nem aggódom miatta. Nem vagyok babonás :) Szóval szerintem nyugodj meg. Nem lesz semmi bajod. :)


21/F

2011. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
N foglalkozz ezzel túl sokat, mert a jóslatok önbeteljesítők tudnak lenni. Én pl. ezért irtózom mindenféle jóslástól, hókuszpókusztól. Feletsd el a kettészakadt életvonaladat!
2011. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jobb ha azt is elfelejtem, hogy van életvonalam :D
2011. aug. 26. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Két féle képpen is szét tud szakadni a vonal, ami más és mást jelent. Ha úgy hogy közben egy pici része párhuzamosan fedik egymást, akkor áthidalódik a helyzet, probléma, betegség. Viszont ha úgy szakad ketté, hogy közte hézag van, és nem fedik egymást, párhuzamosan na akkor elképzelhető hogy ott véget ér az élet. De sok esetben van egy belső segítő vonal a vénusz dombon ami védelmet nyújthat.
2011. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a bal tenyeremen van ketté szakadva az életvonal :) Ne törődj vele!
2011. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!