Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérelemzés-tenyérjóslásnál...

Tenyérelemzés-tenyérjóslásnál melyik kezet kell nézni, a jobb vagy a bal tenyeret?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tenyérelemzéseket-jóslásokat nézegetni, de sehol nem írták, hogy melyik kézen is kell nézni ezeket, mivel a tenyerünkön vannak eltérő vonalak, ami az egyiken úgy áll, az a másikon már máshogy, szóval nem egyformák a tenyerünkön a vonalak:)

Érdekelne, hogy akkor ez most hogy is van, hogy melyik tenyeremet nézzem vagy, hogy számít e ez egyáltalán. :)


2010. jún. 11. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Az egyiken hozott tulajdonságok vannak, a másikon alakítottak. Ez képes változni.
2010. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És melyik melyik?:)


Meg most mondok egy példát: Ha mondjuk tegyük fel, hogy az egyik tenyerünkön van valami olyan jel, ami mondjuk gazdagságra utal, de a másikon már nincs, akkor melyik értelmezést vegyük figyelembe? (szóval én valami ehhez hasonló különbségekre IS gondoltam)

2010. jún. 11. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a bal a hozott, de te tanulod. A gazdagság nagyon relatív fogalom, és túl kevés bármihez is. Ha csak egyszerű jelolvasó akarsz lenni, akkor néhány nagyon alapvető dolgot el tudsz majd mondani. De ha jós szeretnél lenni, ahhoz intuíció is kell. Egy ismerősöm, akinek tényleg elhiszem, hogy ért hozzá, évekig tanulmányozta a könyvét, méghozza minden szabadidejében, ami egy nap rendelkezésére állt.
2010. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj én nem akarok jós lenni, nem is tanulom :D Csak elkezdtem olvasni róla neten, mert elkezdett érdekelni, de csak ennyi, kíváncsi vagyok a vonalaimra:D Ezért kérdeztem, mert nem tudom melyiken kéne nézni a dolgokat és azt sem, hogy az, ami az egyik tenyéren megvan, de a másikon már nem, az mit is jelent.
2010. jún. 11. 20:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt a gazdagságos izét meg csak példaként hoztam fel, hogy lehessen érteni, azt, amire kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 11. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos akkor így nem fogsz megtudni hiteles információt, elég könnyű félreértelmezni a jelentéseket.
2010. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jajj de én most nem ásom bele magam olyan mélységekben és különben sem azt kérdeztem, hogy hogyan tudom ezt minél jobban elsajátítani.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy tenyérelemzésnél melyik tenyerünkön kell nézni a vonalakat és hogy ha van vmilyen jel az egyik tenyerünkön, de a másikon nincs, akkor azt hogyan nézzük XD

Nem akarok ilyen tenyérelemző zseni lenni:D

2010. jún. 11. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bal tenyereden van egy májbetegségre utaló vonal, azt jelenti, hogy hajlamos vagy rá. Ha a jobbon is ott van ez, akkor vagy májbeteg vagy, vagy nagyon közel hozzá. Ha a jobbon nincs, akkor sikeresen elkerülöd azt, amitől májbeteg lehetnél. Csak egy példa...
2010. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyennel komolyan foglalkozik, az egyrészt mindkét tenyeret nézi, másrészt az egész embert nézi, figyeli, minden rezdülést, szemvillanást... Aki csak kóklerkedik, az nem figyel oda az alanyra, és csak belenéz az egyik (rendszerint a bal) tenyérbe.
2010. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy neves tenyérjós (Kotányi)könyvét. Tenyérből nem lehet jósolni,csak a tenyér lenyomatából. Nagyon alaposan meg kell vizsgálni minden kis vonalat,kört,háromszöget stb. Ezek a jelek módosítják a főbb vonalak jelentését.

Laikus vagy kevéssé tanult még csak hozzávetőlegsen sem tud a tenyeredből jósolni.

2010. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!