Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki használ tarot kártyát...

Aki használ tarot kártyát segítene értelmezni ezt a kirakást? A kérdés az volt hogyan alakul egy kapcsolat.

Figyelt kérdés

Ennek a kirakásnak a neve a Bolond. Egy folyamat időbeli alakulását mutatja. A Bolond lapjától jobbra eső a jövő ami balra esik az a múlt. De itt az első helyen áll, tehát a folyamat még most kezdődik.


1. bolond

2. kelyhek 4

3. kardok lovagja

4. XI vagy VIII. Igazságosság (Rieder-Waite tarot)

5. botok 2

6. érmék 4

7. kelyhek 9

8. botok 8

9. kardok ásza

10. kardok királya

11. kardok 2

12. XV. Ördög

13. kardok 6


2011. aug. 29. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Javaslom ha még nem vagy nagyon rutinos a tarot kártya terén hogy egyenlőre csak a nagy arkanumot használd azokat könnyebb értelmezni.


Ha a kicsiket is használod sokkalta finomabb eredményt kapsz de nagyon bonyolult elemezni szóval javaslom hogy tedd fel megint a kérdést és rakd ki csak a a nagy arkanumok használatával.

2011. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kb. 2 éve gyakorlok, de egyedül könyv alapján. Kíváncsi lettem volna, hogy egy gyakorlottabb tarot használó hogyan értelmezi ezeket. Te ezek szerint nem tudsz nekem segíteni, ezért nem nem írtad le a jelentéseket?
2011. aug. 31. 06:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ismerem a tarotot de eddig csak a nagy araknumot használtam. Eddig még találkoztam olyan kérdéssel amelyekre ezek a lapok ne adtak volna kielégítő választ.



Egyébként pedig a kártyavetést nem annyira szeretem inkább a látótükröt részesítem előnyben. Sokkal közvetlenebben kaphatunk válaszokat.

2011. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!