Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Folyamatosan az álmaimban...

Folyamatosan az álmaimban megjelenik a volt párom. Miért?

Figyelt kérdés

2éves se veled se nélküled kapcsolat után már több mint féléve szakítottunk. Nekem is van új párom. Mégis az utóbbi hetekben szinte visszatérően megjelenik az álmomban. Miért lehet ez? Jelző értéke van vagy utal valamire?


L/21


2011. szept. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
max még érzel iránta valamit jovolt vele adig amig tartot azt még kicsit vonzodsz utána.max enyit.
2011. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem emésztetted meg a szakítást.
2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig sokat gondolsz rá a tudatod alatt. A mostani pasid is hasonlít rá. elfogod felejteni pár év múlva teljesen és csak akkor leszel teljesen , igazán boldog, de addig csak az o árnyékában fogsz élni. Keruld ot amennyire csak tudod, és felejts!!!!

Mm

2011. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Álmunkban a tudatunk visszaidézi az embereket, akik nagy hatást gyakoroltak ránk/sokat voltunk velük (pl. osztálytársak, munkatársak, szerelmek). Ebben semmi misztikus nincs, csupán az agyad "játszik" veled.
2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is csak a szép emlékek.Szerintem hamar elmúlik majd nehéz feldolgozni egy szakítást főleg így 2 év gyötrődés után.
2011. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!