Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért mennek tönkre folyamatos...

Miért mennek tönkre folyamatosan a kapcsolataim?

Figyelt kérdés
Vízöntő lány vagyok(22éves), teljesen kétségbe vagyok esve,mert sosem jön össze semmi. Van most egy fiú, akivel már egyszer jártam.Most újra ismerkedünk, de valamiért sosem akar összejönni a dolog, van hogy nem keres, van hogy oda van értem, de ő maga sem tudja kezdjünk e bele egy újabb kapcsolatba. a Csillagjegye nyilas, azt olvastam vízöntő-nyilas egész jó párosítás. Mégsem akar összejönni a dolog. Az előző kapcsolataim is hasonlóan alakultak. Sokszor már úgy érzem,vmi átok ül rajtam, már túlzás ez a szerencsétlenség. Van valaki aki tudna nekem ezzel kapcsolatban jósolni? akár kártyával is?
2011. márc. 28. 17:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék szerelmes,persze nem törődnék vele, de annyira szeretném ezt a kapcsolatot, ha valaki tudna vetni nekem kártyát,hogy van e esély rá légyszi írjon!
2011. márc. 28. 17:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne kérj segítséget jóslásoktól mert azokból semmi nem igaz amit mondanak senki sem tudja megmondani mások jövőjét még egy jós sem. Viszont a sorsban nagyon is hiszek tehát azt tudom neked mondani hogy ha a sors úgy akarja akkor összejöttök ha viszont nem akkor sem kel elkeseredni mert lesznek mások akikkel még összejöhetsz és talán az a valaki lesz akivel a legjobban összeilletek majd. Ha a rosszra gondolsz és várod azt akkor csak az fog veled történni, gondolj jó dolgokra légy pozitív.
2011. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából erre szerintem nincs válasz...ilyen az élet, légy mindig optimista, mert akkor jobb..ennyi
2011. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha továbbra is a jóslásokba menekülsz akkor ugyanaz fog történni mint eddig, semmi sem fog változni, mert jósolni és horoszkópozni hülyeség.

Változtass magadon, figyeld meg és gondolkozz el azokon hogy milyen hibát követhettél el magadon.

Később tedd fel ezt a kérdést a szerelem szex témakörben, hogy miért mennek tönkre a kapcsolataid, ott sokan tudnak majd rá válaszolni, amik ötletek tényleg segíthetnek

2011. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj egy privit, és a válaszban megírom, hogy miben, hogyan tudnék segíteni neked.


Szép napot!

ParlanDo

2011. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia!Milyen módon tudnál nekem segíteni?
2011. márc. 29. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon nem lehet magunkat "reklámozni", azért mondtam, hogy írj privátot.
2011. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a sok hitetlen miatt ilyen a világ amilyen.
2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ne akard annyira görcsösen a kapcsolatot, légy laza és nyitott. ha meg van írva akkor úgyis összejöttök

és próbálj meg először egyedül boldog lenni és meglátod mennyi minden megváltozik majd :)

2011. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az lehet a problémád, hogy a horoszkóp és a babona mögé menekülsz, teljesen elvakít, és azt hiszed, hogy úgy kell történnie a dolgoknak, ahogy néhány nem túl ötletes újságszerkesztő nap mint nap leírja. Csak demonstrálásképp egy jó példát szeretnék felhozni: egy ismeretterjesztő műsorban volt egy fickó, aki megvizsgált kettő napilapot ugyanabban a városban, ugyanazon a napon. Mindkettő napilap horoszkópos részében teljesen más, ezerféleképp értelmezhető dolgok voltak leírva a különböző csillagjegyeknél. Az asztrológia már régen mese, csak sok a babonás ember, akikre rá lehet tukmálni. Ne tartozz az ilyenek közé, irányítsd a magad sorsát és meglásd, sikeres leszel (még fiúügyben is)!
2011. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!