Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy médium meg tudja mondani...

Egy médium meg tudja mondani valaki sorsát és jövőjét?

Figyelt kérdés
A médium úgy tudom egy látnok aki lát olyan dolgokat amit mi nem érzékelünk.
2011. okt. 9. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszek a médiumokban csak az emberek jóságában szeretetében, és hiába mondanák meg sorsomat én tudom hogyha nem tudom helyrehozni emberi kapcsolataimat életben leszek ugyan de nagyon nagyon boldogtalanul. Én csináltam mindent rosszul de annyira hiányoznak és nagyon jó emberek. Én itt vagyok nekik ha kellenék és úgy szeretnék helyrehozni mindent. Nem csak rajtam múlik.... És igen itt pityergek. Aki ellen hibáztam neki is nagyon fáj a mai napig, a környezetében mindenki jó ember de féltik tőlem. Annyira jó ember és úgy hiányzik. A környezete úgy van vele hogy köszönjem meg magamnak amit csináltam, de nem tudom elviselni a jogos menekülést. mejutka 23/l
2011. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok:aki ellen hibáztam mostmár tudja hogy nem az én jövőm érdekel hanem az övék és azt is hogy miért de lehet hogy már késő és én hiszek az úgy lehetőségben de az én vagyok.Remélem ő most valahol tőlem nagyon nagyon távol nagyon nagyon boldog az összes szerettével együtt. Talán megadatik egyszer nekem is az új lehetőség.
2011. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha meg is tudná mondani, nem fogja megmondani. Útmutatást ad, és Te választasz, mert Te irányítod a saját sorsodat.
2011. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yossarian44 ***** válasza:

Amennyire én észrevettem nincs se Sors, se Végzet, se Karma.


Mivel ezek nincsenek, a médium nem tud beszélni róluk...

2011. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yossarian44 ***** válasza:

Vagyis tud róla beszélni, csak valójában az, amiről a médum beszél, nem létezik, csak improvizál, vagy esetleg beszerzett rólad néhány személyes adatot, és azzal manipulál.


Harry Houdini óta nagyon jól tudjuk, hogy a médiumok vagy mind csalók, vagy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nagy részük az.

2011. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, úgy, ahogy én is.
2011. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!