Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már személyesen...

Voltatok már személyesen jósnőnél? Ha igen mi a tapasztalat? Esetleg árat tudtok mondani ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni áldoznék rá egy kicsit de mindenképp olyanhoz akiről van vélemény pozitív tapasztalat.(Budapesten)
2011. febr. 25. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
én jósolok neked, ha fizeted a vonatjegyet, akkor felmegyek pestre, 150 000 Ft lesz egy jóslás ami 99%-os.
2011. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én voltam, konkrétan egy BP-s jósnőnél, minden bejött, amit mondott. Lehet, elmegyek még egyszer, ha úgy hozza a sors.
2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

en is voltam josnonel, elsore en is azt hittem, hogy mindenbejott amit josolt, aztan elkezdtem odafigyelni arra, hogy mirol is alkotok velemenyt.


konkretan elmentem, ledobbentem, hogy mennyi mindent tudott rolam, ugy jottem el, hgoy igen vegre egy igazi jos, fel evig ebben a tudatban eltem, majd elmentem hozza megint, amikor mar figyeltem arra, hogy mit adok ki magamrol.


hat lehangoloan szar eredmennyel sikerult ugyanannak a josnak szerepelnie. nemhogy nem tudott rolam semmit mondani( pedig ha masnem emlekezhetett volna ram) de csak altalanos dolgokat mondott, ami egy atlag emberre vagy igaz vagy nem. ledobbentem, hogy ugyanez a no volt a mindentmegmondo az en szememben fel evvel azelott...


konkluzio

erdekes modon, amikor ugy mesz el a joshoz, hogy tudatosan nem adsz ki magadrol informaciot, akkor csak a szerencsen muklik, hogy mit talal el...

2011. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én egyik ismimet fuvaroztam hozzá, később mesélte, hogy a jósnő elmondta, hogy ő a pápát is meggyógyitotta távolból! Én amig vártam, azt tapasztaltam, hogy a jósnő fiai cipelték be a legújabb, hatalmas lcd tévét! Röviden ilyen tapasztalatokat szereztem egy jósnőnél ! :)
2011. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Jósnők sikeresek? - Egészségesek? - Kiegyensúlyozottak?


- Legalább boldogok??

2011. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Még 8 évvel ezelőtt Anyut elkísértem egy Bp-i jósnőhöz. Őt beengedték a váróba, engem nem.Mindegy Én kint vártam.


Anya elmondta, hogy mi volt. A nő érzékelt egy pozitív lényt a környezetében ami fura mód az én leírásom volt. Állítólag az én pozitív energiámból született ez a lény és vigyáz rá. Továbbá anyát elátkozták és nyitva van a lábánál egy démonkapú amit ideiglenesen lezárhatnak, ha egy vörös-fehér gyertyát éget minden este. Még gyertyát is kapott anya. Az egész látogatás cirka 5000 Ft volt.

A végleges rontáslevételt nem tudom megmondani, mert anya nem ment el többet.

2011. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Én voltam egynél.

Nevetséges volt, mert amikor bekopogtattam, kiszólt, hogy "KI AZ?"

Ez milyen már?

Nem kellett volna neki eleve tudni? Az az igazi, ha bejelentés nélkül megyek, és már nyitva az ajtó, kész a kávé, ahogyan én szeretem... :)

2011. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem találtam egyet. Majd elválik... :)
2011. febr. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!